2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6845894 بازدید | 670807 پست
تبریک میگم عزیزم خدا رو شکر جواب سختی که کشیدی رو گرفتی  انشالله صحیح و سلامت بغلش(ون) میکنی ...

تشکر عزیزدلم 🌹❤️ با دعای شما دوستان

روح برادر عزیزت شاد 🖤

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان 

اصلا گیج و منگم بعد چند ماه نمیدونم باید از کجا شروع کنم 🫣🫠

امیدوارم حال همگی خوب باشه 

۴ماه از سقطم گذشته بنظرتون استراحت رحم کافیه یا هنوز زوده برا اقدام 

و اینکه من الان برم پیش دکتر سقط مکرر یا نازایی ؟

موندم پیش کدوم برم پیش دوتاشونم نوبت گرفتم از قافله عقب نمونم 😂😂

سلام خانما بی بی چک زدم یه هاله کمرنگ افتاد. ۲روز دیگه ازمایش میدم. دعام کنین راستش مثل قبل ذوق ندار ...

تبریک میگم عزیزم 🌷😘 ان شاالله بارداری خوبی تا به انتها داشته باشین و صحیح و سلامت بغلش بگیرین 🤲😍

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
2731
فدای شما مرسی عزیزم انشالله الهی آمین. عزیزم درکت میکنم. ولی من یه نصیحت خواهرانه میگم دوس داشتی رو ...

ممنونم  عزیزم از راهنمایی ات و دلداری و وقتی که گذاشتی برام نوشتی . 😘

اتفاقا دیشب رفتم یک سری مولتی ویتامین و مکمل برای خودم گرفتم. همسرمم  مرتب استفاده می کنه.

امروز صبح هم رفتم باشگاه ثبت نام کردم. یکی دوماهی دور بشم ازین ماجرا رفرش بشم شاید بتونم یه تصمیم بهتر بگیرم.

خودمون دو نفر حالمون با هم عالیه، خدا رو شکر هیچ مشکلی مادی و معنوی نداریم رفاه کامل دارم ولی ضعف نداشتن بچه از درون و بیرون اذیتم می کنه. خیلی برامون مهم نیست بچه ی خودمون باشه. برای همین درنهایت از طریق بهزیستی اقدام می کنم. بدن خودم توان تخمک کشی و داروهای سنگین ای وی اف رو نداره دیگه... خیلی بتونم هنر کنم جنینای آخرمو انتقال بدم که مطمئن نیستم‌ .

امیدوارم بتونم با یک لایف استایل سالم  مثل خیلی های دیگه که از ای وی اف ناامید شدن نتیجه بگیرم.

الهی قسمت تک تک منتظرا بشه و اینبار فقط سالم بیاد بغلم 

تبریک می گم عزیزم. خدا رو شکر. خبر مثبت شدنت جو تلخ تاپیکو از بین برد. ایشالا بقیه بچه ها هم این روزا بیان خبر خوش بدن‌.

قسمت سخت ماجرا همینه که نمیدونیم چرا! همش میگم آخه یه بچه که برای همه دوروبریای من خوبه،چرا باید برا ...

ولی عزیز دلم ناامید نباش زوده برای گفتن این حرف ها. قوی باش ایشالا نتیجه می گیری.

امروز از بیمارستان باهام تماس گرفتن ببینن نتیجه چی شده که گفتم منفی و خیلی تعجب کردن! پرسیدم ازشون که میتونم با یک دکتر دیگه انتقال اخرمو انجام بدم گفتن مشکلی نیست با دکترایی که با مرکز همکاری دارن یکی رو انتخاب کن و پریود شدی بیا. گفتن با یه دکتر ایمنی هم مشورت کن حتما!

حالا این ماه که نه. اصلا اعصاب ندارم. ببینم میتونم ماه دیگه برم پیش تمیمی اونم توی میلاده به دوستم برای انتقال پنجمش  سرم داد و پی آر پی کرد که مثبت شد و زایمانم کرد .

البته همه اینا درصورتیه که بتونم اول خودمو راضی و جمع وجور کنم.

به این چندسال مخصوصا یک سال گذشته که نگاه می کنم باورم نمیشه این راه سختو رفتم و هنوز دست خالی ام‌💔

2740
ولی عزیز دلم ناامید نباش زوده برای گفتن این حرف ها. قوی باش ایشالا نتیجه می گیری. امروز از بیمارستا ...

آره عزیزم با اینکه میدونم چقدر سخته ولی حتما دکتر و روش جدید رو امتحان کن، اینکه الان خسته ای طبیعیه ولی چون جنین داری حیفه،عزیزم درمورد خودم درسته ای وی اف بار اوله ولی زمان و سالهای انتظارم زیاده،نزدیک هفت ساله 

ممنونم  عزیزم از راهنمایی ات و دلداری و وقتی که گذاشتی برام نوشتی . 😘 اتفاقا دیشب رفتم یک سری ...

به سلامتی خیلی خوب کاری کردی 

انشالله بهترینا قسمتت بشه به زودی 

❤❤

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
سلام ابجی ممنون انشالله قسمت شما🥹❤️ممنون از دلگرمیا🥹به ادم ارامش میدین تک تک شما. برا عفونت زنگ ز ...

سلام قربونت برم مامان کوشولوووو. ان‌شاءالله خداحافظشون باشه خدا دل همه راشادکنه بادعای مادران این تاپیک. پمادخوبیه. توبارداری میشه ازاینجورچیزا استفاده کرد! خیلی خوبه عفونت زودرفع میشه. من فک میکردم نمیشه

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۲۶#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- atrin_arsen_atrina📿

۳۴- joooodi📿

۳۵- Poweroflove📿

۳۶- queen21722📿

۳۷- اهسته📿

۳۸- marshmaloo📿

۳۹- طنین1133📿

۴۰- avaaajon📿

۴۱- آلادیا📿

42- پونهoo📿

43- ماهورجان📿

۴۴- panizpaliz📿

45- محبوبه بدون کاربری📿

۴۶- عبدالواحد📿

۴۷- هیوا666📿

48- شطرنجی 📿

49- mehremah📿

۵۰- هدیه99📿

51- @پروانه22    

52- آبجی_نیاز_جون#  

۵۳- مهتاب444

۵۴- pariiiii73

55- زلیخاه۱۴۰۲

56- نیکاد

57- Sarvesahi

58- zohrehjafari

59- گیسوگلابتونم

60- Bahar2200

61- زین

62- ریحانه57

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

😍😍این ک قشنگ صورتیه😍ان شالله جواب آزمایشت عالیه و ۹-۱۰ ماه بعد میای از ونگ وونگ شون میگی😍😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

سلام دوستان.اینجا کسی هست که به جای آمپول پروژسترون از قرصش استفاده کرده باشه و مثبت شده باشه؟

من واقعا توان تحمل این آمپول و آبسه کردنش رو ندارم مخصوصا که معلوم نیست آدم قطعا نتیجه میگیره یا نه 

2706