2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854540 بازدید | 671539 پست
😍😍این ک قشنگ صورتیه😍ان شالله جواب آزمایشت عالیه و ۹-۱۰ ماه بعد میای از ونگ وونگ شون میگی😍😍

ممنون گلی خدا دل همه شما رو شاد کنه❤️🌹🌹سالم بیاد بغلم فقط🥺ترسی تو وجودمه

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
سلام قربونت برم مامان کوشولوووو. ان‌شاءالله خداحافظشون باشه خدا دل همه راشادکنه بادعای مادران این تا ...

انشالله که دل همه شاد میشه🥺❤️❤️❤️❤️ دیر و زود داره ولی شدنیه.

گفت نصف اپلیکاتور پر شه ببخشی تا نصفه باید برد داخل. نمیدونم این چی بود یهو گرفتم قبلش مشکلی نداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبریک میگم عزیزم 🌷😘 ان شاالله بارداری خوبی تا به انتها داشته باشین و صحیح و سلامت بغلش بگیرین 🤲😍

مرسی قربونت برم 🥺🫶🫶🫶

2731
سلام دوستان   اصلا گیج و منگم بعد چند ماه نمیدونم باید از کجا شروع کنم 🫣🫠 امیدوارم حال ...

چندماهه سقط داشتی عزیزم 

تبریک می گم عزیزم. خدا رو شکر. خبر مثبت شدنت جو تلخ تاپیکو از بین برد. ایشالا بقیه بچه ها هم این روز ...

انشالله فدات خدا هیچکسو نا امید نکنه🌹

انشالله که دل همه شاد میشه🥺❤️❤️❤️❤️ دیر و زود داره ولی شدنیه. گفت نصف اپلیکاتور پر شه ببخشی تا نصف ...

فدات بشم من نمیدونم نصف اپلیکاتوریاکامل کدوم بهتره. ازدوستانی ک باردارن بپرس کمکت میکنن مامان قشنگ 

انشالله که دل همه شاد میشه🥺❤️❤️❤️❤️ دیر و زود داره ولی شدنیه. گفت نصف اپلیکاتور پر شه ببخشی تا نصف ...

عزیزم انشاالله مبارکت باشه. 

عفونت به نظرم برای شیاف .همون تا نصفه بکن داخل 

کافیه. زود خوب میشی نگران نباش 

عزیزم انشاالله مبارکت باشه.  عفونت به نظرم برای شیاف .همون تا نصفه بکن داخل  کافیه. زود ...

ممنون از تبریک قربونت برم🥹❤️ اره خودمم حس کردم از شیافه 

بچه ها من یکم نفس تنگی دارم،بخاطر داروهاست؟هرچی میخوام توجه نکنم به علائم نمیشه    

من قبل انتقال پله هارو بالا رفتم مثلا تحرک داشته باشم داشتم از نفس تنگی خفه میشدم فکر کنم بخاطر استرادیول باشه اصلا توجه نکن با اینکه سخته

فدات بشم من نمیدونم نصف اپلیکاتوریاکامل کدوم بهتره. ازدوستانی ک باردارن بپرس کمکت میکنن مامان قشنگ&n ...

ممنون ابجی ❤️🫶

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

سلام فاطمه جان  خوبی عزیزم 

ممنون که توهم شرایطی به یادم هستی ومنو از دعای خیرت فراموش نکردی

ممنون مهتاب جان که یادم هستی 

من به یاد هما عزیزان چشم انتظار موقع شیر دادن

گل قشنگم دعاتون میکنم

ان شاءالله به زودی حاجت رواشین

منم به دعای شما عزیزانم نیازمندم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
صدرصد که دست خداست ولی خب دردای ماهم ببینه من خراش انجام دادم مردم زنده شدم ماساژ رحم انجام دادم واق ...

چطوریه ماساژرحم؟حتمادکتربایدانجام بدع؟اسم دکترخصوصیتون چیه؟

2706