2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867088 بازدید | 672456 پست

دوستان اول یه عذر خواهی کنم بابت عکسی که گذاشتم

و اینکه ببخشید بخاطر چیز خیلی جزئی چند روزه فضای سایت رو اشغال میکنم.

این قسمتی که با دایره قرمز نشونه زدم کجا میشه؟

رحم میشه یا تخمدان؟

امروز یه درد خیلی خیلی مبهم حس میکنم اینجا..

هنوز پریود نشدم ، دیروز هم یه حسی داشتم مثل وقتی که پروژسترون میزنی رحمت سنگین میشه..

دخترا من حس میکنم دیواره ی رحمم خیلی ضخیم شده نگرانم بابتش

اگه شرایطم مثل ماه های قبل میبود برام اهمیت چندانی نداشت 

ولی چون میخواستم برم تو سیکل iui برام مهم شده این موضوع مخصوصا دکتر چکم نمیکنه خودم باید دکتر خودم باشم تا روز تزریق

کوچیکترین علامتی هم ندارم بابت پریود شدن

ماه های قبل باز شدن دهانه ی واژنم رو حس میکردم برای پریود 

ولی هنوز این حسو ندارم

چیکار کنم پروژسترون بگیرم تزریق کنم ؟

این یکماهه خوابمو تنظیم کرده بودم ۱۲ میخوابیدم تا صبح

بخاطر iui توسط قرص خوابو تنظیم کردم ک تو تزریق اول مثبت بشم 

الان نمیدونم چرا با این همه مراعات اینطوری شدم

خیلی چیزارو سعی کردم رعایت کنم

همینکه هیچ حسی ندارم نگرانم 😂

برم دکتر بابتش سونو بشم ، یا خودم پروژسترون بگیرم بزنم؟

بازم ببخشید مهربونا💗

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
دوستان اول یه عذر خواهی کنم بابت عکسی که گذاشتم و اینکه ببخشید بخاطر چیز خیلی جزئی چند روزه فضای سا ...

اینجا باید رحم باشه فاطمه جان ،تخمدان بالاتره 

سرخود دارو مصرف نکن یه وقت تنظیم همه چی رو به هم میزنه 

آخه دیواره رحم ضخیم بشه مگه اینطوری نیست که خونریزی بند نمیاد و اکثرا خونریزی داری ؟ 

چند روزه از پریود گذشته ؟ کاش یه آزمایش بارداری بدی 🙄🙄🙄

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان اول یه عذر خواهی کنم بابت عکسی که گذاشتم و اینکه ببخشید بخاطر چیز خیلی جزئی چند روزه فضای سا ...

یه بیبی بزن، شاید بارداریه، قرص های خواب و زیاد نخور شاید خابت،خوب شده بارداری  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

عزیزم این دردا طبیعیه خیلی به بدنت زوم نکن وسواس گونه بهش توجه نکن چون نمی دونم چه جوریه که هرچی به بدن توجه بیشتر میکنی همه تنظیماتش بهم میخوره انگار 

برای پریود نشدنت شکمت رو با روغن سیاه دونه چرب کن و برو پیاده روی ،هم برای رشد تخمک ها خوبه هم زود پریود میشی 

میگن مرکزاصفهان هم میگه نامعلوم دوباره امضاورضایت وپول میگیره دوباره تعین جنسیت می کنند.اگه پی گیرشد ...

عزیزم اونا ۵ تا جنین تو اون مرکز دارن که گفتن دوباره ۳۰ تومن بدین اینارو هم بررسی  کنیم ولی خواهرم دیگ راضی نیس

خانما من زنگ زدم دکترم گفت داروهات رو ادامه بده ۱۶ آزمایش بده ولی میدونم که منفی هستم 

دیشب ساعت ۳ و ۴ ی درد خیلی شدید تو دل و کمرم داشتم که تا حالا تو هیچ دوره ای نداشتم اصلا من موقع پریود درد ندارم ،گفتم الانه که پریود بشم بعد که دیگه خوابم برد ،الانم تو خط بیکینی درد دارم تیر میکشه هر وقت ،،به نظرتون دلیلش چیه کسی اینجوری بوده؟

باور میکنی همین فکر هم منو خیلبی اذیت میکنه ک نکنه الان بند ناف دور گردن بچه باشه و چیزی بشه.. هفته ...

عزیزم یکی از فامیلامون ۳ دور بند ناف داشت چیزیش نشد خداروشکر  الان دکتر میگه یک دور اصلا جای نگرانی نیست اما حواست به تکوناش باشه  به محض کم شدن ان اس تی  بده 

بندناف شیطونی بچه هست که باهاش بازی میکنه میپیچه  دکتر گفت همینکه آروم پهلو به پهلو شی و آروم بلند شی حرکت ناگهانی نداشته باشی مشکلی پیش نمیاد..

تو سونوی ۳۰ هفته بهم گفتن بند دور گردنشه هفته ی بعد ی سونوی آخرو بدم  باید...شما چندهفته ای؟؟؟

من ۳۶ هفتم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باور میکنی همین فکر هم منو خیلبی اذیت میکنه ک نکنه الان بند ناف دور گردن بچه باشه و چیزی بشه.. هفته ...

هفته ی ۳۰ تا ۳۲  یک سونوی وزن هست و هفته ی ۳۶ هم یکبار سونوی وزن میکنن همین دوتا فقط 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام فاطمه جان

صبر کن 

اگر باردار هم نباشی بذار خودت پریود بشی

روز ۲ پریود برو سونو برای ریزش دیواره رحم چک بشی

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
عزیزم یکی از فامیلامون ۳ دور بند ناف داشت چیزیش نشد خداروشکر  الان دکتر میگه یک دور اصلا جای نگ ...

میگن موقع پهلو شدن یه کم همینجوری به پشت باشین  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

عزیزم سونوی واژینال برو 

شاید تخمدانت کیست دراورده 

کیست که باشه پریود نمیشی 

2706