2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6853676 بازدید | 671464 پست
سری قبل از شدت دلدرد درد فکر نمیکردم مثبتشم.  اینبار اصلا حسی نداشتم که دلخوش کنم حتی سینه هام ...

منم استراحت نکردم،خیلی عادی کارای خونه رو انجام میدم، شاید چون فکر میکنم نشده

امروز برو.الان مشخصه دیگه.بایدم که دو روز بعدش تکرار کنی.امروز برو،پس فردا هم برو برای آزمایش دومت ا ...

اخه امروز کسی نیست باهاش برم 🥲 فردا انجام میدم 

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از ترس سقط قبلی این ۱۲ روز فقط برا توالت رفتن از جام بلند شدم🥲 

خم راست نشو زیاد بخودت فشار نیار انشالله که شده  مثل من ناامیدنشو❤️ خدا فقط بچه سالم بده باور کن اینسری زیاد اصرار نکردم به خدا فقط گفتم اگه سالم میاد بغلم جواب مثبت ببینم بقیشم سپردم بخودش

2731
وااایی مبااارررکه عززیزم.... ایشالا دوسه روز دیگع ازمایش میدی وخیالت راحت... تبریک میگم🫂

ممنون قربونت برم اول ازمایش بدم اصلا دلخوش نکردم به بی بی چک شاید بار دوممه بی تفاوت ترم سری قبل از ذوق داشتم سکته میکردم

سلام خانما بی بی چک زدم یه هاله کمرنگ افتاد. ۲روز دیگه ازمایش میدم. دعام کنین راستش مثل قبل ذوق ندار ...

سلام بهارجونم خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم انشاءالله بسلامتی وخوشی این 9ماه وطی کنی عزیزدلم  😍🥰

پیام هاتون رو که میخونم قلبم اتیش میگیره 😭💔

.

.

.

.

.

.

منم همینطور دخترا ، منم همینطور 🫂🤍

گاهی انقد کافر میشم فکر میکنم خدایی نیست..

ولی بعدش پشیمون میشم ،میترسم قهرش بگیره زندگیمو از این بدتر کنه..

منم زندگی ارومی نداشتم تا همین چند سال پیش

زندگیم جهنم جهنم بود 

قهر کردم تلنگر شد براش

الانم از طرف خانواده ارامش ندارم ، یا مرگ گریبانمومه یا مشکلات دیگه 

گاهی خیلی خسته میشم ، یه شبایی فقط گریه میکنم میگم خدایا مرگمو بده راحتم کن

یا به خودکشی فکر میکنم 🤦🏼‍♀️ ولی درحد فکره

طلاق هم نمیتونم بگیرم چون حمایتگری ندارم پدر مادرم طلاق گرفتن نمیتونم تو خونشون دووم بیارم 

پدرمم نمیزاره مستقل بشم خونه جدا بگیرم 

سعیدم ک همش میگه اگه تو نباشی من میمیرم ، وابستگی شدیدی بهم داره

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ممنون قربونت برم اول ازمایش بدم اصلا دلخوش نکردم به بی بی چک شاید بار دوممه بی تفاوت ترم سری قبل از ...

تبریک میگم قشنگم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره و زایمان راحتی داشته باشی سر موقعش

♥️♥️♥️♥️

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

پر از احساسات ضد و‌ نقیضیم، به قول شما یه روز کافر یه روز مومن به خدا و حکمتش،یه روز راضی یه روز ناراضی، یه رو خوشحال یه روز افسرده و غمگین و .... نتونستم ریپلایت کنم فردایی جان

من متولد ۶۶ام خیلی فرصتی ندارم دیگه. که هی بخوام زمان بدم و الانم داره میره توی ۴ سال که پی گیرم. و ...

ببین من خیلی جالبم! مشکل کاملا از منه! دیروز به شوهرم گفتم اگه ی درصد ی روزی بفهمم به خاطر این تغذیه ی بد تو من بچه دار نمیشم هیچوقت حلالت نمیکنم من بچه خیلی دوست داشتم… هنگ کرده بود طفلی نمیدونست چی بگه… دیدم هیچی نمیگه گفتم الکی میگی بچه دوست نداری اگه بچه دوست نداری چرا انقدر خوشحالی فلان فامیلت شبیه تو شده.. اصلا دیگه رفت تو افق محو شد با این استدلال هام!

ناباروری شاید اما ناباوری که ندارم❣️
سلام بهارجونم خیلی خیلی مبارکت باشه عزیزم انشاءالله بسلامتی وخوشی این 9ماه وطی کنی عزیزدلم   &n ...

سلام ابجی ممنون انشالله قسمت شما🥹❤️ممنون از دلگرمیا🥹به ادم ارامش میدین تک تک شما.

برا عفونت زنگ زدم دکتر گفت پماد کلوتریمازول نصفش استفاده کن.

تبریک میگم قشنگم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره و زایمان راحتی داشته باشی سر موقعش ♥️♥️♥️♥️

ممنون عزیزمن الهی قسمت خودتشه 🥺❤️🌹

واقعا کاش میشد فهمید.. چرا اونی که شاهد رنج ماست و فقط با حضور یک بچه می تونه همه چیزو دگرگون کنه کم ...

فدای شما مرسی عزیزم انشالله الهی آمین.

عزیزم درکت میکنم. ولی من یه نصیحت خواهرانه میگم دوس داشتی روش فکر کن زندگی بدون بچه خیلی سخته من این حرفا رو هم قبول ندارم که زوری نخواید و نمیدونم آینده بچه میخواد براتون چیکار کنه و از این حرفا همش حرفه. لطفا تلاشتو بکن تا جوونی میتونی ادامه بدی برای درمان نذار روزها بگذره بعد چند سال دیگه میگی چه اشتباهی کردم نرفتم دنبال آی وی اف. انشالله خدا دیگه بیشتر از این اذیتت نکنه و به زودی مادر بشی در کنارش لذت ببر از زندگی و خونه نشین نشو.

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2706