2752
2734

نی نی سایت با توجه به اسمش نی نی یعنی برای بچه داری و زایمان و مشکلات زناشویی باشه..

یه زمانی ورود اقایون تو سایت ممنوع بود که آزاد شده...

الانم هر چی دختر مدرسه ایه تو نی نی سایته که درتاپیک میزنن (نمونش همین امروز یکیش تاپیک زده خیار کرده داخلم بکارتم سالمه؟)یا در مورد امتحانات درسی اینجا میپرسن اصلا خیلی سایت مسخره شده اینجا واقعا باید جای سوال درسی باشه؟!یا امتحانی😑😑😑😑

عزیز گل همشون مدرسه ای نیستن بعضی هاشون توجه کنی متاهل ان میخوان امتحان بدن یا کنکور

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

حرص نخور 🗿

میلیون ها آدم و کاربر هست با حرفات کدومو میخوای رام کنی ؟ نمی‌شه که🗿

هیچکس برتر نیست هیچکس پست تر نیست ، اما هیچکس برابر هم نیست ! انسان‌ها منحصر به فرد هستند غیرقابل مقایسه تو ، تو هستی من ، من هستم🚶🤝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین بچه مدرسه ایا برن که پشه نیست تو سایت🤡

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
من فقط برام سواله واقعا  هم آقایون هم این بچه ها اصلا از کجا تی نی سایت رو پیدا کردن

گوگل 

الان هر چی سرچ کنی پای نی نی سایت وسطه

هیچکس برتر نیست هیچکس پست تر نیست ، اما هیچکس برابر هم نیست ! انسان‌ها منحصر به فرد هستند غیرقابل مقایسه تو ، تو هستی من ، من هستم🚶🤝🏻

کلا لعنت به این سایت و قانونای مسخرش 

یه مشت دختربچه و مردای هول ریختن تو سایت درمورد هرچی اظهارنظر میکنن 

و نی نی یار هم کلا معلوم نیست چیکار می‌کنه فقط داره پول میخوره از مردم ولی زورش میاد یه تاپیک رو پاک کنه 

لعنت واقعا

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️
عزیز گل همشون مدرسه ای نیستن بعضی هاشون توجه کنی متاهل ان میخوان امتحان بدن یا کنکور

۹۹ درصد دانش آموزن

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

عزیزم این یه سایت عمومیه 

هرکسی استفاده درست کرد ، صحبت های نابه هنجاری نکرد، قوانین رو زیر پا نذاشت ما نمیتونیم بهشون بگیم اینجا بیاید یا نیایید 

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
2706