2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842959 بازدید | 670605 پست
هر دو رو دارم ولی همین کافیه یا احتیاج به داروی دیگه هم دارم؟ شما می دونین این آزمایشها برای چیه؟

تو از مایش اول که فرستادین دو تا قرمز نوشته homo

اونا مشکل دارن که ازمایشات انعقادی هستن و درمانش همون اسپرین و انوکسا هس

ازمایشات ایمنیتون نرماله

تا به حال چند بار انتقال دادین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اول از همه آرامشت رو حفظ کن و بدون برای ما طبیعی هست، بعد زنگ بزن اتاق زایمان بیمارستانی که دکترت کا ...

والا من دکترمو فقط روز انتقال دیدم کلا اولش کی دیگه ای ویزیت میکنه ، چند نفر دیگه سونو میکنن ، نسخه رو کی دیگه ای مینویسه ، خلاصه امپراطوری هست که ... 

تو از مایش اول که فرستادین دو تا قرمز نوشته homo اونا مشکل دارن که ازمایشات انعقادی هستن و درمانش ه ...

بار ششمم که انتقال میدم. یک بار هم طبیعی باردار شدم که تو نه هفته سقط شد. پس فقط همینه مشکل. عزیزم خیلی ممنون از کمکت 

سلام دیروز تخمگ کشی کردم از ۸تا ۶تا گرفتن .گفتن یا ۱شنبه انتقال یا یک ماه بعد الان انتقال بدم بهتره ...

گلم منم مثل شما بودم فقط چون هایپر بودم و قانون رویان میگفت هر کس بالای 10 تا تخمک باشه فریز می کنن دیگه برای منم فریز کردن، هر چی دکترت صلاح بدونه رو انجام بده چون انتقال فرش و فریز با هم فرقی نداره نتایجش

2740
منم امروز ٦ هفته و ٦ روزم ولي دكترم گفت شنبه هفته آينده برو سونو تو ٧ هفتگي 

مطمئنی؟شما الان تو هفته هفتمی دو روز دیگه میری تو هفته هشتم. البته اگه دکتر رفتی بهتر عجله نکنی من فقط ازمایش دادم و اصلا دکتر و سونو نرفتم

بار ششمم که انتقال میدم. یک بار هم طبیعی باردار شدم که تو نه هفته سقط شد. پس فقط همینه مشکل. عزیزم خ ...

واقعا شرایط سختیه کاملا درکت می کنم

اما اینو در نظر بگیر کسایی که واسه تعیین جنسیت ای وی اف می کنن و مشکل دیگه ای ندارن چندین بار منفی می شن

پس ماها که مشکلات دیگه ای هم داریم باید صبورتر باشیم

امیدوارم این بار نتیجه بگیری

مطمئنی؟شما الان تو هفته هفتمی دو روز دیگه میری تو هفته هشتم. البته اگه دکتر رفتی بهتر عجله نکنی من ف ...

من و سمانه جون با هم بودیم تو یه روز 

بحساب منم الان هفت هفته هستم🙄 

و هفته ی بعد میشه ۸ هفته 

شاید دکتر گفته بهش طبق اون داره میگه 🤔

چون یبار سونو داده 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
عزیزم.انشاءالله ک همه چی عالیه😙

مرسی نفسی عزیزم.❤️❤️

خدا رو شکر بتام دوبرابر شده بود😍😍😍 فقط ایندفعه دق داد تا جواب رو بده. 

به دکترم نشون دادم گفت خوبه ولی از دوشنبه ات رو‌هم بده

دوستان عزیزم از همتون ممنونم که برام دعا کنید انشاءالله که بهترینها براتون اتفاق بیفته🌹🌹🌹

2706