2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6871113 بازدید | 672742 پست
مامانا خوراکیهای ممنوعه سه ماهه اول بارداری چیا هستن؟ بعدم من از دیشب یک کم حالت تهوع دارم جوگیر شد ...

🤣🤣🤣🤣عاشقتم نمیدونم من خدارو صدهزار مرتبه شکر ندارم😙شاید طبیعیه

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
دوستان خوبم سلام من فردا مجدد از دارم لطفا برام دعا کنید همه چی خوب پیش بره😍😍😍

انشاللله که همه چیز عالیه راستش منم فردا از میدم برا منم دعا کنین عالی و خوب باشه همه چیز😙😙😙

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

🤣🤣🤣🤣عاشقتم نمیدونم من خدارو صدهزار مرتبه شکر ندارم😙شاید طبیعیه

مامان ارامش من شکمم بزرگ شده از الان!

نمیدونم مال امپولاس؟ ورمه ؟ یا واقعا سه قلو هستن ؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام بچه ها من باز رفتم تو فاز افسردگی☹ باوجود اینکه این چندروز کلا تفریح کردیم ولی روحیه م باز قا ...

عزیزم فراوون داشتیم فقط پیگیری کن و کارهاییکه میگن تاثیر مثبت داره رو انجام بده عزیزم خیلیا نتیجه گرفتن و مامان شدن🌺خدا ارحم الراحمین💜

سلام خانوما روزتون بخیر ایشالا که همه خوب باشین. من یه سوال داشتم فکر کردم اینجا بهترین جایی باشه ...

عزیزم لک لانه گزینیه فقط دراز بکش و استراحت کن و شیافت و زیاد کن البته باز اگه کم نشد مشورت کن با دکتر💓

مامانا شیاف سیکلوژست داروخانه یوسف زاده تو شهرک غرب داره امشب گرفتم ۲۰ تاش ۱۰۶ تومن

تارا جان چند تا امپول و چند تا شیاف داری در روز و چه زمانهاییه؟

سلام عزیزم شیافتو اضافه کن مثلا اگه فقط شب میگذاشتی الان صبحم یکی دیگه بگذار انشالله که لک لانه گز ...

عزیزم یادته؟؟؟؟

آیا یادته؟🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

سلام بچه ها من باز رفتم تو فاز افسردگی☹ باوجود اینکه این چندروز کلا تفریح کردیم ولی روحیه م باز قا ...

سلام 

ناامید شدن از رحمت خدا گناه بزرگیه

یادت باشه ما همه مادر میشیم فقط زود خیلی زود و خیلی خیلی زود داره

سلام نيوا جون اگه يه هفته قبل از اقدام يا يه هفته قبل از انتقال جنين، زعفرون زياد تو غذا بخوريم ولي ...

قبلش اصلا مهم نیست از روز انتقال عزیزم❤❤

تارا جان چند تا امپول و چند تا شیاف داری در روز و چه زمانهاییه؟

یک امپول یک شیاف

زمان خاصی نگفتن براشون 

من امپول رو ساعت ۷ تا ۸ شب میزنم شیافم قبل خواب

مامان ارامش من شکمم بزرگ شده از الان! نمیدونم مال امپولاس؟ ورمه ؟ یا واقعا سه قلو هستن ؟

بازم عاشقتم انشاللله مال ۳قلوهاس عزیزم

مال منم یکم سفت شده🌺

عزیزم یادته؟؟؟؟ آیا یادته؟🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

که لک لانه گزینی بود؟

این بتاش نمیدونم‌ چی میگه؟

امروز رسما گروه خانوادگیمون قمارخونه بوده خواهرزاده هام شرط بستن سراینکه نی نی ها چندتان جنسیتشون چیه؟

منم یک جایزه ویژه واسه برنده تعیین کردم 

دوستان خوبم سلام من فردا مجدد از دارم لطفا برام دعا کنید همه چی خوب پیش بره😍😍😍

عزیزم.انشاءالله ک همه چی عالیه😙

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

عزیزم.غصه نخور خدابزرگه...مطمین.باش شما هم مامان.میشی🌸🌸

همینطور ک هرروز شاهد شادی همه دوستامون هستیم...قطعا بزودی براشما هم شادی میکنیم..خدا بخاد هیچی غیر ممکن نیست..انشاءالله ک ازمایش همسرتون هم نتیجش خوب هست🙏

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2706