2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6871288 بازدید | 672757 پست

آره اینم سی دی هاست.آنا جون بیاد برات تفسیر میکنه گلم.اینجور ک من میبینم کامله

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی همینا کافی هستن؟ با همینا مشکل تشخیص داده میشه؟ واقعا درمونده شدم

آره گلم آنا جون لیستو همیشه میزارن.فک کنم تقریبا کامل بود.حالا سی دی ها رو دقیق یادم نیس چند تاشو گفته بود آنا جون

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
شش هفته هست انتقال دادی ؟

نه دكترم از آخرين پري حساب كرد نه روز انتقال. ولي خودم از جفتتش حساب كردم دو روز اختلاف داشت . 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
سلام دوستان .ولی ترا خدا کمکم کنید ، من از پریروز دستمال که میگذاشتم ترشحات قهوه ای کم رنگ داشتم امر ...

اول از همه آرامشت رو حفظ کن و بدون برای ما طبیعی هست، بعد زنگ بزن اتاق زایمان بیمارستانی که دکترت کار می کنه و اون قدر پیاز داغش رو زیاد کن تا وصل کنن دکتر و ازش بپرسی، سعی کن شماره متخصص زنانت رو بگیری برای فقط موارد اورژانس یا پیام بدی یا زنگ بزنی، بالاخره خیال آدم راحتتره با دکتر صحبت کنه

2706