2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866306 بازدید | 672413 پست
عزیزم مبارک باشه خیلی خوشحال شدم براتون انشاالله که الباقی مسیر به خوبی و خوشی براتون سپری بشه و صحی ...

قربونت عزیزم. انشاالله برای خودت 

ممنون بابت دعات. دقیقا الان نگران از این به بعدش هستم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ممنونم ازوقتی ک گذاشتی. منم میگم فقط فقط فقط خدا بایدبخواد چشم حتمادعات میکنم انشالله آزمایش بعدی هم ...

قربونت برم

انشاالله اینبار که انتقال میدی نتیجه بگیری

عزیزم نخود زیاد بخور.رحم رو گرم و عالی میکنه

من شب انتقال زیر دلن رو با روغن سیاه دانه چرب کردم و بستم. فرداش هم از جلو در خونه تا جلو در مرکز کیسه آب گرم گذاشتم روش. قبل از انتقال هم تو خود مرکز پیاده روی کردم.  دکتر طب سنتی م هم گفت کاهش وزن داشته باش که کمک کننده هست.

البته اول و آخر هرچیز فقط خداست. اینا روهم تا خدا نخواد اثر نمیکنه

مرسی عزیزم. انشاالله به زودی برای خودت. دعا کنید هر مرحله رو آدم میگذرونه استرس مرحله بعد میاد

ان شاالله هر مرحله اش به خوش میگذره براتون 🤲😍

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
گلم  تبریک می گم  ان شاالله تا اخرش خوب پیش بره 🙏🏻 میشه لطفا بگید رژیم قبل ivf چی بود ...

قربونت عزیزم .انشاالله برای خودت

واقعا امیدوارم تا آخر خوب پیش بره.

یه رژیم غذایی شامل صبحانه ناهار شام و میان وعده هست.

خواستی شماره دکتر رو بدم .چون مجازی هم انجام میده

من انقد ذهنم درگیره دیگ حافظم افتضاح شده. بجزعیدقربان ی شبای دیگم بودفک کنم نبایداقدام ک دالان مغزم ...

شب اول و نیمه و آخر ماه

و فکرکنم شب چهارشنبه هم خوب نیست

کاملش تو کتاب ریحانه بهشتی هست

سلام خانومامن امروز انتقال دادم تو امضام نوشتم سال ۹۹ هم یه بار انتقال دادم و مثبت بود و یه دختر کوچولوی دو سال و ۸ ماهه دارم....حالا اینبار استرسم بیشتره حتی....یادم نمیاد قبلا چه قدر استراحت میکردم...الان پستای صفحه دوم درمورد مراقبتارو خوندم ‌

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼