2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866036 بازدید | 672384 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم امروز اتفاقی سر به سایت زدم دیدم صدام زدی  تشکر بابت اینکه به یادم هستید🌺  ر ...

عزیز دلم تا باشه از این تهوع ها باشه..... 

البته شوخی میکنم انشالله همه بارداری راحتی داشته باشن.... 

الهم جونمون همینطور.... 

عزیزم بازم جای شکر داره.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
@تورک_آنا   عزیزدل ان شاالله دلیل سر نزدنتون به تاپیک مشغولیتتون با وروجکاتون باشه و حال دل خو ...

فدات بشم عزیزم.... 

جدیدا یه کم مشغلم زیاد شده.... 

بچه هام وقت بیشتری میخوان.... 

دخترم که هزار ماشالله فقط یه مامان یه موتوره میخواد جواب سوالاش بده.... 

پسرمم که به مامان گجت میخواد هر لحظه نجاتش بده.... 

خلاصه با اینکه حضورم کمرنگ شده، ولی شدیدا به یادتونم و دلم زیادی براتون تنگ میشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
اصلا انقد ناراحتم که نگو بیمه ندارم حالا همسرم الان دنبال بیمه تکمیله ببینم میتونیم بیمه کنیم نمی ...

عزیزم به نظرم با هر کسی عمل نکن.... 

اگه بیمارستان دولتی دکتر خوب پیدا کردی عمل کن.... 

واقعا درکت میکنم منم تکمیلی خیلی کمکم کرد وگرنه هزینه ها واقعا کم شکن هستن.... 

خانمها کسی سرم ivig قبل انتقال تزریق کرده؟

بله عزیزم من و خیلیای دیگه داشتیم.... 

@نفسی835   @مریم،_مادر...     شیرازیای عزیزم میخواستم درمورد سزارین اختیاری بپر ...

آفرین عزیزم.... 

جهش اولت خوب بود.... 

منظر بعدیاش هستیم.... 

مهد کودک خوب، مدرسه خوب، دانشگاه خوب،..... 

سلام دیروز تخمگ کشی کردم از ۸تا ۶تا گرفتن .گفتن یا ۱شنبه انتقال یا یک ماه بعد الان انتقال بدم بهتره یا فریز بشه واسه ماه بعد من مشکل اندومتریوز دارم .نمیدونم چرا هرچی به انتقالم نزدیک میشه استرسم زیاد میشه

خدایا درست در لحظه که انتظارش نداشتم بعداز سال انتظار معجز ات در دلم احساس کردم .اگاه هستم هرچی تو بخواهد همان خواهد شد.🌸رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌸
سلام به همگی منم چندروز تعطیلات سفر بودم از روزی که اومدم ۹۸ صفحه عقب بودم😓ولی همرو خوندم نزاشتم ید ...

عزیزم خوش به حالت خودتو رسوندی من هنوز کلی عقبم..... 

بچه ها از زمانیکه قرص آهن و مولتی ویتامین میدن دیگه فولیک لازم نیس بخوریم؟بعدش تا کی آهن داریم؟قرص کلسیم اجباریه خوردنش؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
یه سوال... میگم میشه بدون ازمایش ایمنی انعقادی بگیم واسمون سرم ivig و آمپول هپارین بدن..🤔🤔

عزیزم خوب بهتره آز بدی بعد.... 

صمنا سرم هزینش بالاست و اگه بخوایی تایید بگیری به آزها نیاز داری..... 

من 7 بار سرم تزریق کردم تا ماه 6 بارداریم.... 

با قیمت الان هر سری 3-۴ میلیون میشه.... 

یعنی فقط خرید سرم برام 21 الی 28 میلیون تموم میشد.... 

حالا تزریقش بماند.... 

اما من با تایید سرم و کمک تامین اجتماعی خیلی برام کمتر شد و بقیه رو هم که بیمه تکمیلی مون داد و رایگان شد.... 

سلام به همگی منم چندروز تعطیلات سفر بودم از روزی که اومدم ۹۸ صفحه عقب بودم😓ولی همرو خوندم نزاشتم ید ...

الهی آمین

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
@نفسی835   @مریم،_مادر...     شیرازیای عزیزم میخواستم درمورد سزارین اختیاری بپر ...

عزیزم ممنوع شده ولی خیلی از دکترد انجام میدن .مثلا من خودم دکتری ک اول رفتم گفت اگه بخوای انجام میدم حدود 10 تومن آزاد آزاد ولی دکتری ک الان میرم گفت برات یه چیز الکی مینویسم بعدش میبرم بیمارستان خصوصی عمل میکنم 4 تومن

بچه ها توروخدا كمكم كنيد اگه اطلاعاتي در مورد از بتا دارين من ١١خرداد از دادم شد ١١٧ بعدش دوروز يعن ...

عزیزم رشد بتات خوب بوده نگران نباش.... 

اگه به همین روال بره خوبه.... 

2706