2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842919 بازدید | 670604 پست
من خسته شدم از خونه موندن   همش تو جام ...شوهرم میگه فعلا استراحت باش تا سونو قلب بری

چرا الکی می ترسوندن شما رو، یه کم چرخ بزن تو خونه، یه کم با ماشین دور دور رفتن هم هیچ اشکالی نداره اگر لکه بینی نداری که پارک هم برو یه کوچولو

نه خوابم میبره  من کلا کم خوابم عجیبه که یهویی به خواب غفلت فرو میرم الان

خوشبحالت تارا جون.  من برعکس شما خوابم به شدت کم شده. شبا بیشتر از۵-۶ ساعت نمی خوابم .ظهر هم سعی می کنم نخوابم چون دیگه شبش زودتر از ۲ خوابم نمیبره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آنای عزیز و دوستای تایپیک خیلی وقت بود سر نزدم ،گفتم بیام یع سلامی بکنم هم یه تشکر‌ کنم از همه ...

سلام روشا جان خوبی؟ دختر گلت خوبه 

چه به موقع اومدی بیا یه کم مامان نگین ما رو دلداری بده خیلی ناراحته،

لاله سرخ بود اسمش 

2731
مبارکه عزیزم بتای قبلیت چند بود و الان چند شده؟ من بعدازظهر باید بتامو تکرار کنم

مال من ۴۰ بود روز ۱۲ . امروز شده بود ۸۴. فکر کنم باید کلی صبوری کنم تا بتام حسابی بره بالا. ولی هزار مرتبه خدا رو شکر😍

مال شما که از اولش خوب بود انشاءالله تپلترم شده😍❤️

سلام دوستان دکتر طرازی برای س شنبه بهم وقت سونو داده زود نیست6هفته؟همه دیرتر میرن  هنوزم نگرا ...

عزیزم برا سونو واژینال نه زود نیس.نترس گلم با یبار چیزی نمیشه خود سونوگراف هم مراقبه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2740
ایشالا موفق باشید و به امید خدا همه چی به خوشی پیش بره

ان شالله براي شما هم تا آخرش به بهترين شكل پيش بره به اميد خدا

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
مال من ۴۰ بود روز ۱۲ . امروز شده بود ۸۴. فکر کنم باید کلی صبوری کنم تا بتام حسابی بره بالا. ولی هزار ...

معمولا کساییکه بتاشون پایینه نی نیشون گل پسره.خدا رو شکر ک خوب بالا رفته انشالله ک از این ب بعدم همه چی خوب پیش میره

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزیزم برا سونو واژینال نه زود نیس.نترس گلم با یبار چیزی نمیشه خود سونوگراف هم مراقبه

سونو دکتر خودم انجام میده تو مطب دکتر گفت همه سونو ها بجز غربالگری خودم انجام میدم نمی دونم چندبار سونو واژینال می خواد بکنه 

سلام دوستای عزیز اینجا کسی بوده که با سن بالای ۴۰سال وتنبلی تخمدان با میکرو باردار بشه؟

یکی از نزدیکانم ۲۳ساله باردار نشده کسی بوده بااین شرایط 

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
2706