2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854112 بازدید | 671516 پست
انشاللله که همه چیز عالیه راستش منم فردا از میدم برا منم دعا کنین عالی و خوب باشه همه چیز😙😙😙

ممنونم😘😘 واسه شما که قطعا همه چیز عالیه و یه بتای تپل تر در انتظارته❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما روزتون بخیر ایشالا که همه خوب باشین. من یه سوال داشتم فکر کردم اینجا بهترین جایی باشه ...

مرکز ما گفته شیاف قطع بشه و دو تا آمپول پروژسترون تو یک سرنگ بکشین و تزریق عضلانی، زنگ هم بزن شما

2731

دوستانی که اخیرا ابن سینا پانکچر و انتقال داشتن هزینش رو میخواستم بدونم. 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مرسی نفسی عزیزم.❤️❤️ خدا رو شکر بتام دوبرابر شده بود😍😍😍 فقط ایندفعه دق داد تا جواب رو بده.  ...

مبارکه عزیزم بتای قبلیت چند بود و الان چند شده؟

من بعدازظهر باید بتامو تکرار کنم

مرسی نفسی عزیزم.❤️❤️ خدا رو شکر بتام دوبرابر شده بود😍😍😍 فقط ایندفعه دق داد تا جواب رو بده.  ...

واای خداروشکر عزیزم😍😍😍بهترینها رو برات از خدا میخام💕بسلامتی بغلش کنی

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام آنا جون و خانم های گل گروه من امروز روز پنجمه پریودمه و از روز اول دوتا امپول پرگوریس میزنم(دو ...

گلم درد اصلا نشونه قابل اعتمادی نیست، به این اعداد کمتر توجه کن می دونم خیلی سخته ولی نا امیدی از همه چی بدتره، برات دعا می کنم زودتر مامان بشی و از شر همه این عدد و رقم آزاد بشی و در گیر عددهای دیگه مثل ماه واکسن و نوع پوشک و اینا بشی هر چه زودتر ان شاء الله 

2706