2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854147 بازدید | 671516 پست

دوستاي عزيز ميشه ليست كامل آزمايش ايمني و انعقادي رو برام بنويسيد 

من مي خوام خيلي سريع برم تو سيكل جديد 

التماس دعاي ويژه دارم ازتون 

بخصوص ماماناي جديد گروهمون كه الان دعاتون خيلي خوب ميگيره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان کسی تا حالا قبل از شروع درمان واسه پانکچر استرادیول داشته؟؟

اخه به من استرادیول دادن قبلش..بعدم گفتن هروقت پریود شدی بیا..

الان من تا وقتی استرادیولم تموم نشه پریود نمیشم؟؟😑😑

من خسته شدم از خونه موندن   همش تو جام ...شوهرم میگه فعلا استراحت باش تا سونو قلب بری

نه من دیگه بیرونم میرم فقط فشار نمیارم به خودم تازه دیروز و امروزم دیگه پشت ماشین نشستم😁

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2731
من دو سه روزه سینه هام خیلی درد میکنه  امشب هم یه ذره حالت تهوع گرفتم دراز کشیدم ۱۰ دقیقه بعد ...

چه زود علایمتون اومد من دور ناف و زیر دلم و اینا فقط هرزگاهی تیر میکشه و نبض میزنه🍭

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
من وقت و بیوقت یهو بیهوش میشم سینه هام روزای قبل ارمایش درد میکرد دو سه روزه یک کم حالت تهوع دارم بی ...

چجوری بیهوش میشی عزیزمم فشارت میفته؟💓

سلام‌ امپول سینافکت دارم و امروزم روز اول پریودیمه روز دوم دکتر گفته بیا سونو حالا نمیدونم امروز ب ...

من فکر کنم زدم بعدش رفتم گفت کی قطع کن دقیق یادم نیست💖

يه سوال دارم دوستان  عدد تيروئيد بايد چند باشه من كم كاري دارم و لوتيروكسين  مصرف ميكنم ام ...

برای کسی که قصد بارداری نداره TSH می تونه حتی 5.5 هم باشه و طرف نیازی نیست لووتیروکسین استفاده کنه ولی برای کسی که قصد بارداری داره چون جنین ماه های اول خودش غده تیروئید نداره باید زیر 1.5 باشه به صورت طبیعی اگر نبود باید لووتیروکسین مصرف کنه که دوزش رو متخصص با توجه به چند تا پارامتر تعیین می کنه

چه زود علایمتون اومد من دور ناف و زیر دلم و اینا فقط هرزگاهی تیر میکشه و نبض میزنه🍭

حالا من دلم درد نمیکنه

سینه هام خیلی درد میکنه

دیشبم حالت تهوع گرفتم دراز کشیدم بهتر شدم

رفتی تکرار ازمایش؟

سلام به همگی.بچه ها یه سوال داشتم من الان هفته 11 بارداریمم.از قبل از انتقال جنین تا حالا روزی 8 میل ...

سلام عزیزم منم دقیقا مثل شمام با این تفاوت که من فقط 7 روز از انتقالم گذشته والا منم نمی دونم چرا باید ادامه داد ولی در مورد عوارض حتما نفعش برای ما بهتر از ضررش هست ولی حتما هفته آینده که آزمایش دارم از دکترم می پرسم علتشو، اما خودم حدس می زنم تا هفته 12 باید داشته باشی پروژسترون رو و چون نسبت استروژن به پروژستورن باید ثابت بمونه برای یک بارداری سالم ما هم باید ادامه بدیم، اینم بگم در یک بارداری طبیعی میزان استروژن و پروژستورن خیلی خیلی بالا میره خصوصا تو سه ماهه آخر، ولی ما که آی وی افی هستیم باید به صورت کمکی برامون بالا ببرن خصوصا اگر سیکل لانگ انتقال جنین داشته باشیم

بله عزیزم، عضلانی زیر پوستی، تزریق اصلا سخت نیست، خودم تو دانشگاه🙈🙈🙈🙈

یعنی عضلانی ها رو خودتون تزریق می کنین؟

من نمی تونم به خودم پروژسترون تزریق کنم 

اما اگه یاد بگیرم خیلی خوب می شه

میگم شما عزیزانی که ازمایش ایمنی انعقادی دادید.

.میشه بدم یه دکتر ایمونولوژی واسم بنویسه بعد اگه مشکل داشت ببرم مرکز نشون بدم..

کسی تازگیا ازمایش داده هزینش چقدر شد...؟؟ بیمه نمیده؟؟درسته که سازمان انتقال خون هم این ازمایشو انجام میده؟؟

و اینکه چند روز طول میکشه جوابش حاضر بشه..؟؟

ببخشید دیگه سوال زیاد دارم😶😶😶

بعد اگه مشکل داشته باشه داروهاش از کی شروع میشه؟؟ میخام بدونم تا برم ازمایشو بدمو جوابش حاضر بشه اگه وسط سیکل درمان بودم میشه درمانشو شروع کرد یا نه

2706