2733
2734
یه مستند ( پا به ماه )تو تلویزیون نشون میداد خانمه بعد از ۳۰ سال و یائسه بودن باردار شده بود،  ...

خدایا حکمتت رو شکر...

ایکاش یکی از این دراش رو به روی شخص مورد نظر منم باز کنه😔

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤

عزیزم اگه اونا مثل ما بودن ک معجزه نبود کاراشون

خدا یه جایی میگ اکثر آدما چیزایی ک میگم و به خاطر این نقص میکنن گ ذهن محدودی دارن و درک قدرت نامحدود خدا براشون سخته

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خدااصلا کاری به این نداره کی صداش می‌کنه صلاح باشه میده😍

اما اینو باید بدونیم یک انسان عادی هیچوقت مانند پیامبران و امامان نمیشه اونا مقامشون بسیار بالاست مثلا حضرت موسی با خداوند حرف میزده یک انسان عادی به این مقام بالا نمیرسه

2731
ایکاش منم ببینم اینطور چیزی رو اطرافم تا لااقل باور کنم😁😅

عزیزم موضوع امضات چیه دوست داشتی بگو 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

والا خودم تو اخبار خوندم یه خانم 70 ساله ی هندی باردار شده بود و بچه اش هم سالم به دنیا اومده بود ...پس غیر ممکن نیست ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
آخه از کجا معلوم همچین معجزه ای باشه؟ پس من چرا اطرافم یه دونه مثل این معجزه نمی بینم

دیگ الان موقع مهجزه نیست ک خیلی کم پیش میاد . اون زمان قدیم بود ک پیامبرا زیاد معجزه میکردن

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

تو زن پیامبر رو با فامیلتون مقایسه کردی 

نه عزیز، وقتی یایسه میشه یعنی هیچ تخمکی آزاد نمیشه پس از کجا باردار بشه؟

ولی اگه خدا بخاطر دینش که به خطر نیفته یه سری معجزه ها برا پیامبرانش فرستاده، مثل باردار شدن حضرت مریم بدون شوهر

در روزگاری دوستت دارم که عشق نمی شناسد
2740
اتفاقا شخص یکیو میشناسم تو یائسگی باردار شد هنوزه هنوزه پشمی واسم نذاشته

تازگیا؟

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آقا امام حسین امروز اربعینه 🥺🥺🥺قسمت میدم ب جان مادرت بی بی فاطمه زهرا دست خالی برنگردون منو😭😭 دو تا حاجت دارم دوتاش رو بهم بده😭😭😭 من امیرحسین رو صحیح و سالم ازت میخام😭😭سال بعد اگه هردو حاجتم رو بدی میام کربلا و با چشای پر از اشکم میگم قربونت برم آقااااا میدونستم دست خالی برنمیگردونی منو😭😭😭 میگم امام حسین ب درگاه خدا واسطه شد و معجزه شد😭😭😭میگم ارباب قربونت برم😭😭😭میگم اقا داداشم رو هم نام تو گزاشتم😭😭😭😭آقا دست خالی برم نگردونی😭😭😭😭امیرحسین جان عشق خواهر ی پیرهن طوسی خوشگل برات خریدم دنیا اومدی حتما تنت میکنم🥺😍😘خیلیییی میبوسمت و منتظرتم قلب خواهر❤😍😘بچه ها هرکی امضام رو خوند ی صلوات ب نیت حاجت رواییم بفرسته برام ، ممنون🙏🙏🙏❤
سن بالا نمیدونم اما دیدم طرف ۱۰ سال ۱۵ سال بچه دار نمیشه دبگ بیخیال شد کلا یهو دوقلو باردار شد خب ای ...

این بی خیالی خیلی مهمه

منم خیلی ها رو دیدم همش دنبال بچه و آخرش هیچی

تا بی خیال میشن و مثلا میخوان بچه از پرورشگاه بیارن میفهمن حامله هستن

تو طبیعت هم همینه بی نظمی و بی خیالی موقع جفت گیری برقراره

2706