2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6835978 بازدید | 670245 پست
براي من يكي خلفي يكي قدامي همش ميترسم يادمم رفت از دكتر بپرسم. اين يكي دوروزم بگذره برم انومالي حداق ...

انونالی هم انشاالله به سلامتی میگذره وارد نگرانی بعدی میشی😁😆

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن سبک زندگی خیلی تاثیرگذاره ولی اینم برای ما بی تاثیر بود فک کنید ما ۱۱ ساله ازدواج کردیم یکبار ...

تجربه ی من اینه که فقط رژیم غذایی باید رعایت بشه

رژیم همسرم: هر روز صبحانه پیاز و تخم مرغ نیمرو/ بعد از صبحونه صد گرم مغز پسته، بادوم و گردو خام/ یک عدد موز/

عصرها نخود آبپز/ شام سبزیجات آبپز مثل هویج، بروکلی، کدو/ حذف سیب زمینی، حذف ماکارونی، حذف برنج سفید و نون، حذف روغن آفتابگردون، حذف نوشیدنی گازدار، فست فود و غذاهای بیرون، حذف رب و محصولات کارخونه ای/ حذف گوشت پرچربی

/ جایگزین کردن روغن زیتون برای سالاد و کانولا برای پخت و پز/ جایگزین کردن برنج قهوه ای/ نان سبوس دار، جوی سبوس دار/ گوجه رنده شده

سرد کردن بیضه ها با کیسه یخ

مکملای روزانه: سی هر روز، دی هر هفته، ای و آ و امگا۳ و سلنیوم در هفته سه بار ، فولیک اسید هرشب

مهمتر از همه ی این ها به مدت ۶ ماه هر روز ناشتا معجون عسل+ ژل رویال+ جنیسینگ+ پودر گرده گل که عسل فروشیه معتبر اماده کرده بود میخورد

ژل رویال بهترین و قوی ترین درمان کننده ی اسپرم هست

روی تمام مردها اثر میزاره

روی کسایی که مشکلات حادی ندارن و به مرور زمان شرایطشو ن تغییر کرده، تاثیرش خیلی زیاده 

روی مردایی که مشکلات جدی تری دارن هم تاثیر خوبی میزاره اما نه خیلی زیاد

همسر خودم مشکلش الیگواسپرمی هست و تعداد ۲۰۰ هزار تا، مورفو بین صفر و یک بود

بعد از مصرف تعداد به یک میلیون رسید و مورفو یک شد، روی تحرک تاثیر بیشتری داشت ۵درصد تحرک به ۲۵درصد رسید

در کل برای شرایط ما معجزه ست

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
عزیزم ۴تا فاکتورای انعقادیم جهش داشت و هتروزیگوت بود پروتئین سی هم کمی پایینه

انشالله که اینبار مامان بشی عزیزم ،من آخر نفهمیدم هموزیگوت بودن بده یا هتروزیگوت ?

نازنین جان انتقال چندمت هست ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2728
بازم شروع كردي ننه😂😂😂

تو آروم‌ و قرار نداری که 

فقط باعث میشی من قصاوتت کنم و سرم‌بیاد😂

اخه از دو قلو هات انتظار داری با این سن بارداری برقصن برات

تا ۲۰هفته صبر کن

همون حباب ترکیدن هم تکون خوردنه دیگه

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738
آخ اره دقیقا به همون سیاهی و بزرگی  اینسری حتما نشونش میدم تو ویزیت قبلی بهش گفتم خیلی کبود می ...

منم با آنوكسا كبود ميشم ناجور، در حد يه كف دست. ربطي فك نكنم به هپارين يا آنوكسا داشته باشه. منم شنبه به دكترم نشون ميدم

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
اولی ۱۱۷ بود گلم. بعد سونو ک رفتم ۱۴ روز بعد آزمایش گفتن دوباره آزمایش بده. اونجا حدود ۳۰۰۰ شده بود.

سونو شدید؟

عزیزم یک قرص خواب ضعیف وکم عوارض بهم معرفی میکنی من قرص های پردنیزول که میخورم خواب ندارم اصلا، شب ...

عزیزم حتما به دکتر بگو گلم، من واسه خودم هم اینکارو نمیکنم گلم 

حتی از داروهای کم عوارض و ضعیف بدون مشورت متخصص هیچی نمی‌خورم 

یادمه واسه افسردگی یکی از دوستان پزشکم یه دارویی رو گفت، من نگرفتم چون در حیطه کار روانپزشک هست

سلام دوستان عزیزم  من دوباره لک بینی داشتم رفتم دکتر برام آمپول پرولوتون ۵۰۰ نوشته هفته ای یکی ...

سلام عزیزم، ببین اصلا چنین چیزی نیست خیالت راحت بگیر و استفاده کن.

اگر دارویی تراتوژن باشه حذف میشه از بازار فدات شم جه ایرانی چه خارجی، و تجویز دارو برای خانم باردار با وسواس بیشتری هست خیالت راحت مگه کشکیه داروی دوجنسی کننده بدن و بگن ایشالا چیزی نمیشه 😅😅😅🥶🥶🥶

2706