2733
2734
چرا خوب لاغری که باس دختر منم دوکیلو دنیا آمد الانم 17کیلوس بهش میگم باربی  شمام باربی هستی خو ...

یه خواهر برادر دو قلو و یه داداش 

بابامم مشکل عصاب داره اخلاقص خوب نیس باهام

کـاشـ خـدا واسـہ حـال دلـم کاری کـنـہ
اونی ک بخوادتت با مشکلت میخوادت کاش خانوادت پشتت باشن میدونم دلت گرفتع همرو ولشون کن ت خدارو داری

خدا منو دوس نداره خدا هم بم پشت کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حالا ایشالا که به وقتش ازدواج می‌کنی ولی تمام هدفت این نباشه تو زندگی ببین استعداد وعلاقت چیه دنبالش کن موفق بشی توش 

خدا برای همه بنده هاش یجوری میسازه که پیش بره کارشون 

پدرومادرتم هم دوستت دارن ولی وقتی بد خلقی می‌کنی اونام یک حرفی میزنن تو دلشون اینجور نیست بهت 

خوب پس پر جمعیت هستید خواهر برادرات درکت نمیکنن باهات خوب نیستن 

ن همش دعوا ک چرا اتاق جدا داری و... 

خب من تحمل شلوغی ندارم همش باید یجای ساکت باشم سر و صدا ازارم میده

ن همش دعوا ک چرا اتاق جدا داری و...  خب من تحمل شلوغی ندارم همش باید یجای ساکت باشم سر و صدا ا ...

خوب حق داری سعی کن تو همون اتاقت کاری رو شروع کنی اگر هنر یا درس یا هر چی نتونستی شروع کن زبان بخون فیلم ببین هر چی بلد بشی برات خوبه هم از کسلی درمی‌آی هم هدف پیدا می‌کنی 

تروخدا برا تاپیک اخرم گزارش بزنید براتون یاسین میخونم 😭❤

فقط 42 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
خوب حق داری سعی کن تو همون اتاقت کاری رو شروع کنی اگر هنر یا درس یا هر چی نتونستی شروع کن زبان بخون ...

فیلم همش میبینم 

شاید برم ارایشگری یاد بگیرم ولی حوصلشو ندارم

2706