2752
2734
عنوان

تروخدا بگید تقصیر منه؟خیییلی مهمه

469 بازدید | 35 پست

من ۱۹سالمه و خیلی زود ازدواج کردم...۴ساله ازدواج کردم،البته ۲ ساله‌ک خونه خودمم،۲سال عقد بودم

از همون اوایل عقد نسبت ب مادرشوهرم بدبین شدم،مادرشوهرمم خیلی خوبه،بدون استثنا همه افراد فامیل شوهرش دوسش دارن،واسه همین همیشه فکر میکنم منم ک مشکل دارم!مادرشوهرم تنها ایرادش اینه ک حالت های افسردگی و اضطراب و....داره،همش دلش میخواد شوهرمو تو چنگ خودش نگه داره،ما ازشون دور نشیم و...منم سیاست نداشتم از اول ک شوهرمو بتونم تو دست خودم بگیرم،خیلی عذاب میکشم،انگار همش بی دلیل ناراحتم،خیلی غصه میخورم،رنج میکشم و همص تو ذهنم قضاوتش میکنم..شوهرمم ک مدام خونه اوناس این افکارم بدتر میشن،خیلی به خودکشی فکر میکنم

نمیخوام دکتر برم،فقط بگید من مشکل دارم؟

اینم بگم که ب جز پدرمادرم هیجکس منو دوست نداره،حتی فامیلای خودم از من بدشون میاد،حتی شوهرم و واقعا نمیدونم چیکار کنم،نگید به درک که کسی دوست نداره چون خیلی سخته ک همهههه از من بدشون میاد...میدونم دارم اشتباه میکنم ولی رفتار درست رو ام نمیدونم...بخاطر اینا احساس افسردگی میکنم 

شوهرم تک پسر نیست،ی خواهر و ی برادر دیگه ام داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید بیخیال باشی شوهر منم خیلی رو مامانش حساسه سرش درد بگیره شوهر من جونش در میره ولی من اصلا ناراحت نمیشم باید هوای مامانشو داشته باشه اینقدر مادرشوهرم بهمون خوبی میکنه که پسرش بهش توجه کنه برام مهم نباشه درضمن باهمم تو یه ساختمون زندگی میکنی و همش همو میبینن

ببین اگه دنبال مقصری که نگرد  اگه میخوای ببینی افسردگی داری یا نه احتمالا چون افکار خودکشی دار ...

هیچکس باورش نمیشه ک من مریضم

ینی شوهرم باید باور کنه ک نمیکنه اگه ب خانوادم بگم سریع منو میبرن دکتر ولی شوهرم همش بهم میگه تو روانی

با افکارت خودتو ازار میدی

با خودت رفیق باش

انقدر سخت نگیر

این تفکر توعه که کسی دوستت نداره مگر اینکه اسیب یا ازاری چه جسمی چه مالی بخصوصی زبانی به کسی رسونده باشی وگرنه دلیلی نداره کسی از کسی بدش بیاد

اینطوری فقط خودتو از لذت زندگی محروم میکنی

توام مث همه حق شادی داری

چرا با فکر گردن به دیگران انقد خودتو اذیت میکنی.

رو رفت و امد شوهرت حساس شدی

اما اگر روحیتو بالا ببری حتما همسرت به سمتت بیشتر کشیده میشه

و دوست داره وقت بیشتری باهات بگذرونه تا مادرش

زوری و حرفی نمیشه

باید  از وقت گذروندن باهات لذت ببره اونوقته که تو میگی برو اون نمیره

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
هیچکس باورش نمیشه ک من مریضم ینی شوهرم باید باور کنه ک نمیکنه اگه ب خانوادم بگم سریع منو میبرن دکتر ...

شوهرت به مادر خودش هم میگه روانی؟

بعد شوهرت مگه مدرک روانشناسی داره که صلاحیت داشته باشه تعیین کنه کی روانی هست کی روانی نیست.

بعد هم خودت نوبت مشاوره تلفنی بگیر اگه پولش رو داری

نه مشکلی نداری این حقته که شوهرت کنار تو باشه و برای تو ...حالا اون زن هم  قبل اومدن تو پسرش تمام و کمال برا خودش بوده الان سختشه تقدیمت کنه😃...یه کم با سیاست شوهرتو بکشون سمت خودت یعد از یه مدت عادت میکنه...میتونی از یه روانشناس کمک بگیری به صورت انلاین

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت
ناراحت نمیشم بخدا عزیزم اگه ایرادی دارم بگید خودمو درست کنم

تو هم مثل خواهر کوچکتر خودم.

عزیزم احتمالا دچار افسردگی شدی حتما باید بری دکتر عزیزدلم.

همه تو یه دورانی از زندگیشون بالاخره افسردگی رو تجربه می کنن به نحوی.

این افکار منفی راجع به خودت از همین افسردگی نشات می گیره.

اگر تهرانی دکتر روانپزشک خوب بهت معرفی کنم.