2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6858521 بازدید | 671798 پست
نمیدونم عزیزم به این‌چیزا فکرنکن فعلا یه دونه هم خدا بهت بده خوبه.مطمئنم روحیه ت عوض بشه بعدیا رو ...

بغضی ام🥲

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
کسی که میره سراغ اهدایی یعنی همه کار کرده دیگه 🥲 دفعه اولی که زنگ زدم گفتم  ولی یادداشت نکرد ...

به خاطر آمپول آزادسازی بود که پرسیدم .آره دیگه خودشون میدونم همه راه رو رفتی 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه نپرسیدم😅 انقد که همه گفتن مثل اقدام طبیعیه خودمم باور کردم... الان ک حالم خیلی بده ، درد دارم ...

همه علائمت به خاطر داروهای هورمونیه .به نظرم استراحت داشته باشی بهتر باشه بعد از انتقال جایی برو استراحت کن تا فرداش .قربونت عزیزم ان شاالله بهترینها برات رقم بخوره 😍

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
2731
نه نپرسیدم😅 انقد که همه گفتن مثل اقدام طبیعیه خودمم باور کردم... الان ک حالم خیلی بده ، درد دارم ...

برای داروهاست

من روزی یه بار شوهرمو میخورم. اونم انقدر غد و مغرور که نگو

میگه فعلا به خاطر شرایطت کوتاه میام😁

بعد منم میگم منکه جوری رفتار نمیکنم اشتباه فکر میکنی و درکت از اثر داروهای من پایین 

فعلا بتازونم تا فرصت هست😆😆

سلام انشالله هر 2 تاتون سالم باشید نگران نباش خداروشکر که کوچولوت به دنیا اومده بعد 1 مدت هم از دس ...

ممنون از محبتت انشالله توکل بر خدا.

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....
قدم نو رسیده مبارک باشه ..ان شاالله خیلی زود و صحیح و سلامت میارینش خونه 🌷😍 چقدر شرایط سختی رو گذر ...

سلامت باشید انشالله عزیزم هیچکس تجربه نکنه بحق حضرت فاطمه 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....
عزیزم ببخشیدشماهم ضخامت رحمتون کمه؟ چه کارایی انجام دادین؟ واسه من کمه. نشاسته ب نظرتون واقعاضخیم می ...

سلام عزیزم

من قبلا اینجا بودم نمیدونم یادتون هس منو یا نه

مشکلمم ضخامت اندومتر بود که تو همه سیکلا کم بود و یکدست بالا نمیومد و هیچ وقت به مرحله انتقال نرسیدم

دفعه آخر که پزشکم سونو کرد گفت باید به فکر رحم اجاره ای باشی و کلا به دارو جواب نمیده بدنت ولی همون ماه من طبیعی باردار شدم و الان تقریبا ۵ ماهمه

اولین سونویی که دادم که فقط ساک رویت شد اندومترم ۷.۵ بود که خودشونم تعجب کردن با این اندومتر چطور شده...

ماهای قبلش همه کار کردم

طب سوزنی،سنتی،بادکش،فیزیوتراپی رحم،لوبیا سبز و...فقط تفاوتش این بود اون ماه که باردار شدم ورزش تی آر ایکس منظم رفتم و پی ار پی کردم و واقعا هم بیخیال شدم ینی گفتم بچه دار نمیشم دیگه....