2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849983 بازدید | 671091 پست
اره خودش درست شد. 

ممنونم جواب دادی.

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
نی نی سایته گلم به دل نگیر زیاد قاطی میکنه 😅😅😅

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ضعیف یعنی گریدش چندبود؟

گرید c

نمیدونم چند سلولی بودن

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
مرسی فرزی جون به منم گفت صبح بزن میگم عزیزم شما جای آمپولات رو سرد و گرم نمیکردی؟ من هم جای انوکسا ی ...

عه نازنین جون بسلامتی انتقال دادی

آره دقیقا برای منم همینجوری می شد

صبح پروژسترون میزدم شب دردش خیلی زیاد می شد و جای آمپولا از کبودی ها گذشته بود سیاه بودن

و انوکسا هم مال منم البرز بود خیلی با احتیاط تزریق میکردیم ولی خیلی اذیت شدم هنوز جاشون روی شکمم هست کبودیا سبز شدن😬 فقط امتحان کرده بودم وقتی بعد از تزریق امپولو سریع خارج میکردم بهتر بود. 

مامانم بهم گفت کیسه آب گرم بزار ولی من استفاده نکردم. اینجا هم بچه ها میگفتن کیسه آب گرم خوبه

انشالله با جواب آزمایشت درد آمپولا فراموش میشه😍

روز چندمی عزیزم؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
عزیزم از قبل بهت ال دی و سوپر فکت داده بود یا اول دوم پریودی رفتی داد ؟ 

سوم پریودی رفتم سونو شدم.بعد گفتن پنجم پریودی شروع ال دی .و سوپر فکت هم از ۲۶ این ماه گفتن بزنم تا ۸ ماه آینده و ۹ دوباره برم برای سونو

مشکلتون چی بود؟چرا اکه میگرفت سقط میشد؟خوب چه کاریه انتقال ندن

وقتی dfi اسپرم بالا باشه یعنی حتی اگر به زور داخل تخمک بشه در فرآیند میکرو و جنین بشه بالاخره تو یه مرحله ای شکست کروموزومی شروع میشه و جنین در جا از بین میره

دوتا از جنین های من سه روزه از بین رفتن  و دوتای دیگه بعد انتقال....

شاید اگه دکتر جنتی نامه میکرو نمی نوشت و بیشتر روی همسرم کار میکردن الان بدون جنین نبودم😐

اگر زود خوب میشه چیزی نیست عزیزم برای من هم اندازه یه سکه کهیر میزد یکربعه خوب میشد. فقط تزریق ...

اره دقیقا مال منم اندازه یه سکه کهیر میزنه بعد یک رب دیگه خوب میشه.خب خداروشکر که چیزی نیست .چشم.مرسی جواب دادی عزیزم.

سلام بچه ها خوبین🌺🌺🌺 من رفتم دکتر دوتا جنین برام مونده انشاالله ماه بعد انتقال بدم امروز نهم پری ...

سلام عزیزم

انشالله برات خیرباشه و نیاز به پانکچر مجدد یا اهدایی نداشته باشی

دکتر نگفت فعلا زوده؟ من گفتم پریودی سوم دوباره برم برای انتقال

مگه پلی کیستیک چه اثری روی کیفیت تخمک میزاره؟

سلام عزیزم من دیروز سه تا امپول ریه زدم امروزم قراره بزنم فراموش کردم به دکترم بگم‌من ده روز و تادیروز صبح پمتد واژینال مصرف کردم بره عفونت تداخل دارویی نداره نگرانم بره بچه ها مشکل نباشه یه وقت😥 @زینبی_بابا    

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
فردا نوبت دارم ۸ صبح ولی دکتر خودم مرخصی هست بنطرت یه دکتر دیگه کاری میتونه بکنه 😭😭😭

بله بالاخره درجریان پرونده هستن که نگاه کنن ان شاءالله خیره 

خدا خودش کارها رو درست میکنه

فرستادم بله جهاد میرم دوشنبه وقت سونو دادن برا پانچر

منم برای دوشنبه گفتن بیا برای سیکل پانکچر ولی نمیتونم صبح بیام دکترم تو جهاد دوشنبه برای صبح هستش موندم چیکارکنم اگ برم ی دکتر دیگه وضعیت تخمدانامو ببینه قبول میکنن پانکچر تو جهاد رو یا ن 

سیکل پانکچرتو شروع کردی روز چندمی