2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6858640 بازدید | 671807 پست
جز کمر درد هیچی ندارم،من اصلا استراحت به معنای خوابیدن مداوم نداشتم ولی دیگه اینقدر کمر دردم زیاد می ...

انشالله ک نتیجه مثبت گرفتی منم روز چهارم و پنجم سمت راست پهلو و کمرم درد داشتم طوری ک از صبح تا شب درد ذاشتم بعد یهو خوب شد.روز هشت و نه هم بلند ک میشدم انگار ک چشات سیاهی بره سرت سبک میشه نفست کم میاد اونجوری بودم تا یک ماه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنون عزیزم،ان شاالله به سلامتی بغل بگیریش

سلامت باشی گلم اره بچه اولمه بعد ۱۴ سال دوتا انتقال دادم یکیش گرفته دختره الان ماه شیشم هستم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مث من ک بعد از 14سال

🥲

۱۴ سال عمر کمی نیست..

خدارو شکر که شما و اهسته جان نتیجه ی صبرتون رو دیدین💗

اون روزی داشتم حساب میکردم من دو سال دیگه ام با شوهرم زندگی کنم نصف عمرمو باهاش بودم🌝😂

وای از نظر خودم خیلی دارکه👀

۱۴ سالم بود ک ازدواج کردم ، ۱۲ سال گذشته

دوسال دیگه هم بگذره میشه نصف عمرم😶

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

سلام دوستای قشنگم.صبحتون بخیر.

بچه ها برای تعیین جنسیت کی جنینا رو ذوب میکنن؟؟؟

مثلا اگه جنین فریز داشته باشی بخوای تعیین جنسیت کنی اول نگاه میکنن ببینن اون جنینی که میخوای داری؟؟؟؟یا نه شما وارد سیکل میشی موقع انتقال میبینن اون جنسیتو که میخوای داری یا نه؟؟؟؟

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...
🥲 ۱۴ سال عمر کمی نیست.. خدارو شکر که شما و اهسته جان نتیجه ی صبرتون رو دیدین💗 اون روزی داشتم ...

منم یبار تو جمع خونه بابام بودم گفتم دیگه تقریبا اندازه همون سالی ک اینجا بودم پیش شوهرم زندگی کردم.یسال و خورده دیگه میشه اندازه همون سالی ک خونه بابام بودم.

خدارو صدهزار مرتبه شکر عزیزم

ممنون عزیزم انشالله بزودی طعم شیرین مادر شدن تلخیای این چشم انتظاری را رو بشوره ببره  برا هممون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥲 ۱۴ سال عمر کمی نیست.. خدارو شکر که شما و اهسته جان نتیجه ی صبرتون رو دیدین💗 اون روزی داشتم ...

واقعا ک سخته از خدا میخام معجزشو ببینی و بزودی مارو هم تو شادیت شریک کنی ب یادتون هستم و دعا میکنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام😭😭😭من منفی شدم بچها... فقط خدامیدونه تو دل من وشوهرم چی میگذره... برای همتون روزهای خوش ارزومندم... هرجند گریه امونم نمیده... ولی باید کناربیام

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
2706