2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6859218 بازدید | 671828 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

عزیزدلم ممنونم ازت.       امیدوارم به خواسته ی دلت برسی به زودی زود.    

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
سلام😭😭😭من منفی شدم بچها... فقط خدامیدونه تو دل من وشوهرم چی میگذره... برای همتون روزهای خوش ارزوم ...

متاسفم عزیزم. انتقال چندمت بود؟ بازم جنین داری؟

من خوب درکت می کنم. یه مدت استراحت کن و دوباره با انرژی برو توی سیکل . تسلیم نشو توی این راه باید قوی باشی.

2731
متاسفم عزیزم. انتقال چندمت بود؟ بازم جنین داری؟ من خوب درکت می کنم. یه مدت استراحت کن و دوباره با ا ...

یه دونه بلاست دارم... ولی شوهرم میگه دیگه نه... کافیهانتقال اولم بود

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
یه دونه بلاست دارم... ولی شوهرم میگه دیگه نه... کافیهانتقال اولم بود

برای انتقال اول خیلی زوده که نا امید بشی یه مدت استراحت کن چون الان تاثیر هورمونها وقتی قطع میکنی یه حالت افسردگی پیدا میکنه ادم 

بزار دو سه ماه بگذره دوباره برو برای شروع 

من دفعه هفتم مثبت شدم انشالله شما دفعه بعدی مثبت میشی دلت شاد میشه😍😍

برای انتقال اول خیلی زوده که نا امید بشی یه مدت استراحت کن چون الان تاثیر هورمونها وقتی قطع میکنی یه ...

خدا رو شکر که جواب گرفتین واقعا توی این مسیر باید صبور بود. عزیزم اگه دوست داشتین بگین که چندبار تخمک کشی کردین در مجموع این هفت انتقال؟ و این که کار خاصی کردین مثبت شدین؟ منظورم سرم و این چیزاست. من ۳بار تخمک کشی و ۴تا انتقال داشتم، دیگه دارم کم میارم. نه می تونم ول کنم نه می تونم برم جلو دوباره🤦‍♀️

خدا رو شکر که جواب گرفتین واقعا توی این مسیر باید صبور بود. عزیزم اگه دوست داشتین بگین که چندبار تخم ...

دیشب دوباره حرف بچه شد ، هرچی بهش میگم بیا دوباره ivf کنیم قبول نمیکنه...

خیلی بابت آینده نگرانم ، بچه ک تا بچس شیرینه ، بزرگ بشه شیطون میشه پرخاشگر میشه تو روت می ایسته

میترسم شوهرم اونجا پشیمون بشه

درحالی ک بچه ی خود ادمم اینطوری ممکنه بشه 

الان خواهر شوهرم ۱۴ سالشه دهه هشتادیه بخاطر همه چی تو روی مادرش می ایسته.. مادرشوهرمم سرش داد میزنه فهش میده 

ولی میترسم با این تفاسیر شوهرم بعدا احضار پشیمونی کنه ...

نمیدونم ترسم درسته یا غلط

از الان به عنوان یه مادر نگران بچم که اذیت نشه تو این زندگی 

کاش مشکل از من بود و تخمک اهدایی میگرفتم اینطوری دیگه نگرانی نداشتم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
منم یبار تو جمع خونه بابام بودم گفتم دیگه تقریبا اندازه همون سالی ک اینجا بودم پیش شوهرم زندگی کردم. ...

🥹🥹🥹

ولی از نظرم دارکه😂🤪

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
سلام😭😭😭من منفی شدم بچها... فقط خدامیدونه تو دل من وشوهرم چی میگذره... برای همتون روزهای خوش ارزوم ...

عزیزم متاسفم 🥺

انشالله به زودی زود معجزه خدارو ببینی 

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۳۰#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- atrin_arsen_atrina📿

۳۴- joooodi📿

۳۵- Poweroflove📿

۳۶- queen21722📿

۳۷- اهسته📿

۳۸- marshmaloo📿

۳۹- طنین1133📿

۴۰- avaaajon📿

۴۱- آلادیا📿

42- پونهoo📿

43- ماهورجان📿

۴۴- panizpaliz📿

45- محبوبه بدون کاربری📿

۴۶- عبدالواحد📿

۴۷- هیوا666📿

48- شطرنجی 📿

49- mehremah📿

۵۰- هدیه99📿

51- پروانه22📿

52- ابجی نیاز جون📿

۵۳- مهتاب444📿

۵۴- pariiiii73📿

55- زلیخاه۱۴۰۲📿

56- نیکاد📿

57- Sarvesahi📿

58- zohrehjafari📿

59- @گیسوگلابتونم    

60- @bahar2200    

61- زین

62- ریحانه57

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

انشالله ک نتیجه مثبت گرفتی منم روز چهارم و پنجم سمت راست پهلو و کمرم درد داشتم طوری ک از صبح تا شب د ...

آهسته جان مکمل بارداری چیا میخوری ؟ 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

عزیزمم  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

سلام دوستان تو سیکل پانکچر هستم سیکل لانگ دیروز قرص ال دی تموم کردم ولی همچنان صبحها امپول بوسرلین تزريق میکنم و شنبه باید برای سونو و شروع داروهای اصلی برم ،،با اینکه چهارمین پانکچرم هستش و پانکچر اخرمم پارسال بود ولی اینبار هنوز هیچی نشده خیلی اذیت شدم ،بسیار تهوع دارم ضعف عضلانی و خستگی گاهی هم سرگیجه افسردگی و .... ، تو پانکچر های قبلی اینطوری نبودم البته فشار زندگی هم خیلی رومه باقی دوستان هم این حالات رو داشتید ؟؟؟؟؟ و اینکه یادم نمیاد که الان شنبه میشه ۱۵ روز گه بوسرلین تزريق میکنم ایا با شروع امپولهای اصلی پانکچر مثل گونال تزريق بوسرلین قطع میشه یا همزمان ادامه داره ؟؟؟؟؟

دیشب دوباره حرف بچه شد ، هرچی بهش میگم بیا دوباره ivf کنیم قبول نمیکنه... خیلی بابت آینده نگرانم ، ...

عزیزم چیزایی که گفتی دغدغه منم هست

تصمیمی که داری می گیری خیلی مهمه و تمام جوانب رو خوب باید بسنجی.. همسر منم می گه که اگر با جنینای آخرمون هم نتیجه نگرفتیم بریم برای اسپرم اهدایی. می گم  تو که مشکلی نداری شاید تخمک های من بی کیفیتن می گه نه اینم یه راهه بذار شانسمونو امتحان کنیم.. به نظر من تو این شرایط جنین اهدایی خیلی گزینه مناسب تریه‌ فقط زمان بره.(شخصا ترجیحا اینه که اگه قراره بچه از همسرم نباشه از من هم نباشه بهتره)، و شما هم خسته ایین و دوست دارین زودتر به نتیجه برسین... من اگه جای تو باشم اسپرم اهدایی رو میذارم برای آخرین راه... یک دوره ۳ ماهه مکمل بلومکس روزی ۳ عدد قبل نهار بده بخوره معجزه می کنه روی اسپرم. خودتم از فکرش درآ. ورزش کنید هر دوتون خیلی جوان هستید حیفه واقعا‌. بعدش برو برای ای وی اف. بیمارستان دولتی آرش توی تهرانپارس انجام بده که هزینش هم مناسبه. 

اتفاقا با مطب دکتر تماس گرفتم گفتم بعد چندین بار شکست ای وی اف با اسپرم همسر آیا پیشنهاد اهدایی می دین که گفتن بله موردای اینطوری خیلی زیاد داریم. حالا یه کم زمان بده اگه چاره ایی نشد برو دنبالش ولی بعدش دیگه خودتون جلوگیری داشته باشین همیشه‌. چون احتمال این که سالهای آینده همسرت از خودش بچه دار بشه هست و در اون صورت مشکلاتی که گفتی هم پیش میاد. 

2706