2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام😭😭😭من منفی شدم بچها... فقط خدامیدونه تو دل من وشوهرم چی میگذره... برای همتون روزهای خوش ارزوم ...

عزیزم بخدا هر کدوم ازماها این روزا رو دیدیم با همه وجود درک میکنیم از هر طرفی ب این قضیه نگاه کنیم سخته و طاقت فرسا ولی خسته نشو لطفا باشه.

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....
آهسته جان مکمل بارداری چیا میخوری ؟ 

الان تو بارداری؟ ویتامین دی ۱۰۰۰ هر روز با فولیک اسید ک تو چهار ماهگی قطع شد مولتی ویتامین و اهن کلسیم.

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چیزایی که گفتی دغدغه منم هست تصمیمی که داری می گیری خیلی مهمه و تمام جوانب رو خوب باید بسنجی. ...

عزیزم با نقشینه صحبت کردی؟حرف جدیدی نداشت برات؟آخه از یه جایی به بعد شاید باید دارویی،راهی چیزی رو تغییر بدن

عزیزم با نقشینه صحبت کردی؟حرف جدیدی نداشت برات؟آخه از یه جایی به بعد شاید باید دارویی،راهی چیزی رو ت ...

نه دیگه نرفتم پیشش هرچند هنوزم پریود نشدم.

ولی قطعا باهاش ادامه نمی دم.

دیگه پام نمی کشه برم توی اون مطب.

شنبه از دکتر تمیمی وقت دارم

ببینم برام سرم تجویز می کنه تا سه تای آخرو انتقال بدم.

به نظرم همون انتقالی که مثبت شدم و لکه بینی داشتم هر چی رفتم پیشش فقط شیاف اضافه کرد ک بارداریم از دست رفت نباید باهاش ادامه میدادم.  می تونست حداقل دوفاستون بده تا سونوی قلب منم اون موقع آشنایی نداشتم با داروها.

نقشینه رو خیلی دوستش داشتم ولی متاسفانه اصلا دلسوز نیست. مخصوصا برای من که ناباروری بی علت دارم. همسرم آزمایشش عالی و خودم به نسبت سنم ذخیره ام عالی بااااید میرفت سراغ روش های نوین تر تا نتیجه بگیرم ولی ظاهرا فقط فکر جیب خودشه. از چشمم افتاد. 

2731
عزیزم بخدا هر کدوم ازماها این روزا رو دیدیم با همه وجود درک میکنیم از هر طرفی ب این قضیه نگاه کنیم س ...

به شوهرم نگاه میکنم گریم میگیره... من ۳۸سالمه... نمیدوتم بایدچکارکنم... دیگه موندم 

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
نه دیگه نرفتم پیشش هرچند هنوزم پریود نشدم. ولی قطعا باهاش ادامه نمی دم. دیگه پام نمی کشه برم توی ا ...

نمیدونم والا،چی بگم،من سردرنمیارم زیاد، ان شاالله که این دکتر برات خیر باشه

سلام دوستان تو سیکل پانکچر هستم سیکل لانگ دیروز قرص ال دی تموم کردم ولی همچنان صبحها امپول بوسرلین ت ...

این حالتا به خاطر ال دی که مصرف کردی 

ال دی رو منم همیشه تاثیر منفی می‌ذاره ،کلا هورمونارو می‌ریزه به هم

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
نه دیگه نرفتم پیشش هرچند هنوزم پریود نشدم. ولی قطعا باهاش ادامه نمی دم. دیگه پام نمی کشه برم توی ا ...

یعنی به نظرت اگه منم نشدم باهاش ادامه ندم؟!واقعا پیدا کردن دکتر دلسوز کار مشکلیه

دوفاستون جلوی خونریزی رو میگیره ؟

همسرت آزمایش دی اف ای داده ؟

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
یعنی به نظرت اگه منم نشدم باهاش ادامه ندم؟!واقعا پیدا کردن دکتر دلسوز کار مشکلیه

اول که ایشالا مثبت میشی عزیزم‌ به این چیزا فکر نکن. چون ای یو ای هم مثبت شدی حالا درسته متاسفانه خارج رحمی شد ولی نتیجه داد الانم به امید خدا ایشالا جواب میگیری. حالا تا جنینات توی بهشتی هستن باهاش برو جلو

یک درصد اگر خدایی نکرده نشد پانکچر دوم رو با یک دکتر دیگه ادامه بده.چون متاسفانه اصلا دنبال دلیل منفی شدن نمی گرده. میری بهش می گی منفی شدم، می گه جنین داری بیا انتقال نداری شروع سینال!! تخمک کشی مجدد! آخه این که نشد.

من حتی هیسترو خراشم خودم بهش گفتم نوشت.اونم ارجاع داد به یک دکتر دیگه.

تا چیزی نگی هیچ کاری نمی کنه. سرم و پی آر پی هم که هیچی. آخه نمیشه که. فقط جنینای با کیفیت از دست رفتن الکی‌.

دوفاستون جلوی خونریزی رو میگیره ؟ همسرت آزمایش دی اف ای داده ؟

بله می گیره.

بعدا یک دکتر دیگه بهم گفت. حتی همون موقع میشد استرادیولم شروع کرد.

Dfiهمسرم خوب بود ۱۲ باید زیر ۱۵ باشه. 

به نظرم هیچ مشکلی نیست جز سیستم ایمنی من که پس میزنه.

چون طبیعی نمیشم  iui هم نشدم و ivf هم جنین لانه گزینی نمی کنه. مشکل رحمی هم ندارم هیسترو کردم. من حتی کولپوسکوپی دهانه رحمم کردم. هیچ مشکلی نداشتم‌.

اول که ایشالا مثبت میشی عزیزم‌ به این چیزا فکر نکن. چون ای یو ای هم مثبت شدی حالا درسته متاسفانه خار ...

آره راس میگی،نمیشه که همش روی یه روال پیش بره،درسته خواست خداست ولی دیگه یکمم باید از علمش استفاده کنه،تمیمی توی بهشتی هم‌ هست؟چون تهرانیم فکر کنم سرش صدپله شلوغ تر از نقشینه باشه

آره راس میگی،نمیشه که همش روی یه روال پیش بره،درسته خواست خداست ولی دیگه یکمم باید از علمش استفاده ک ...

تمیمی مطمئن نیستم بهشتی باشه، فکر نکنم باشه.

توی مرکز پویش شهرک سلامت و میلاد هست.

تهرانی رو هم خیلی ها بودن که جواب نگرفتن و اومدن پیش نقشینه. اونو کلا فکرشو نکن.

گفتم که یکی از دوستام ۵ بار با تمیمی انتقال داد هر بار به یک روش تا آخرش مثبت شد البته دفعات قبلیشم مثبت میشد بتاش میومد پایین. دست آخر با سِرم مثبت شد. دکتریه که می گرده دنبال علت منفی شدنت‌ . ولی متاسفانه باید اعتراف کنم نقشینه دکتر کاسبیه. از نحوه ویزیت گرفتنش مشخصه‌.

بعد جالبه  تمیمی نوبت دهیشم راحت بود اینترنتی گرفتم.من با این که میتونم سرم رو از طریق ایمونولوژیست پی گیری کنم ترجیم اینه که یک دکتر دیگه برام انتقال بده. شاید نقشینه دستش برای من خوب نباشه. 

عزیزم خواهشا به این چیزا حساس نشو ایشالا دوشنبه خبر خوش بدی انرژی بگیرم عزیزم.

تمیمی مطمئن نیستم بهشتی باشه، فکر نکنم باشه. توی مرکز پویش شهرک سلامت و میلاد هست. تهرانی رو هم خی ...

به نظرم بهترین تصمیم رو گرفتی،خدا پشت و پناهت باشه عزیزم، منم خودمو میسپارم به خدا،باید پیش رفت تا ببینیم چی پیش میاد