2752
2734
عنوان

اومدم بهتون بگم کار خوبی کردین توسن کم ازدواج کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 7684 بازدید | 208 پست
و‌ منی که ۱۸ سالگی ازدواج کردم و الان ای کاش ای کاش میکنم😔

کاربر آقام . می شه دلیل تون رو بدونم

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دیگه کی بخوام بچه دار بشیم دیر میشه 

دقیقا من عاشق بچم عاشق بچم چند بار شده نوزادای دیگرونو میبینم از اینک نمیتونم این حسو تجربه کنم گریه کردم  هیچ وقت برام قابل باور نبود تو سی و شش سالگی مجرد بمونم

2731

من میگم زیر ۱۹ باید ازدواج کرد

حتی ۱۶ یا ۱۵

البته با اموزش 

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
دقیقا من عاشق بچم عاشق بچم چند بار شده نوزادای دیگرونو میبینم از اینک نمیتونم این حسو تجربه کنم گریه ...

حالمو گفتی خیلی سخته منم ساعتها گریه کردم حتی روزها و شبها از خدا گلایه کردم🥺

من میگم زیر ۱۹ باید ازدواج کرد حتی ۱۶ یا ۱۵ البته با اموزش 

خانم معلم از شما بعیده 

اینارو میخوای یاد بدی به بچه ها؟ 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد💠 من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۲۳

عزیزم مثل من و خیلیای دیگه دربدر دنبال سیر کردن شکم دو تا بچه نیستی که حتی با یک پدر معتاد امنیت هم ندارن،، اما د۷تر عموم شوهر نکرد دوتا خونه و ماشین و مغازه سوپر مارکت گذاشته مادر پیرش با شاگرد میشینن پول پارو میکنن اینم دنیا رو میگرده با مادر و خواهرش یکی ۴۲ سالشه یکیش ۴۰ سال اونوقت من دربدر یک پام تهران یک پام حومه  یک پام سر کار یک پام تو مادری کردن و میرم تا ۱۲ شب جلو درشون که کتک نخورن روزی صد بار بخورم لعنت میدم که چرا بچه آوردم وقتی نونشو نداشتم جاشو نداشتم

تا ۱۸ سال طرف نمیتونه هیچ اقدام قانونی انجام بده  اون وقت من نمیدونم چرا اجازه داره مهمترین تص ...

بله درسته

البته خدا به من لطف کرد و از چاله نیوفتادم تو چاه اما همیشه میگن بهتر بود از نظر مالی استقلال پیدا میکردم شاغل میشدم بعد با همسرم ازدواج میکردم با اینکه از نظر مالی مشکلی نداریم ولی خب …

البته متاسفانه قانون بیشتر روستاها زود ازدواج کردنه🥲

I’m Ok🙃
اصلا همچین فکری نکن، کلی دختر دور و برم سراغ دارم سی و خورده ای، مجرد...به موقعش ازدواج میکنی، اونی ...

اینکه کلی دختر سن بالا دوروبرت هست ک ازدواج نکردن دلیل نمیشه بخاطر اونا بقیم بگن خوبه پس ! خودت ازدواج کردی؟! قطعا یا ازدواج کردی یا سنت خیلی کمه . در هر صورت اگه تنها شدب درکش میکنی .. ۳۵ سالشه میگید هنوز صب کن تا موقعش ! ۴۰ به بعد زن یائسه میشه قشنگترین سالهای جوونیشو تنها بگذرونه میانسالی دیگه شوروشوقی مث جوونی نیس

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏