2733
2734
عنوان

اومدم بهتون بگم کار خوبی کردین توسن کم ازدواج کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 7683 بازدید | 208 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره سنم کم بود 

من الان متاهلم دوتا بچه دارم و از بی کسی و ترس اینده ای نامعلوم دارم درسمو میخونم یه کار خوب پیدا کنم برام دعا کن به هدفم برسم 

منم جای شما بودم همین حس شما رو داشتم ولی الان باور کن حس یکی مثل من هزار برابر بدتر از حس شما هستش 

اصلا همچین فکری نکن، کلی دختر دور و برم سراغ دارم سی و خورده ای، مجرد...به موقعش ازدواج میکنی، اونی که باید باهاش باشی خودش میاد... مهم اینه آدم ازدواج خوبی بکنه , یه نگاه به آمار طلاق بنداز عزیزم...ببین کیفیت زندگی هارو چه شکلیه...تو همین نی نی سایت ببین ..

2731
عزیزم من 28 سالمه و متاهل از تو بیشتر حس تنهایی دارم

کاربر آقام .باید برای زندگیت بجنگی  چیزهای که باعث دوری تون شده رو روش خوب فکر کن و تجزیه تحلیل . درباره مشکلاتتون حرف بزنید به نرمی و خوش خویی . حرف های رو که باید بزنید نریزید توی خودتون  قشنگ مطرح کنید نزارید روی هم جمع بشه . این هارو کلی گفتم

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
منم نوجون بودم خیلی خواستگار داشتم باید همون موقع تو 17 ، 16 سالگی شوهرم میدادن  الان دیگه هیچ ...

ازدواج زیر هجده سال فقط پاک کردن صورت مسئله است.

بعد هم باید از نظر قانونی ازدواج زیر هجده سال ممنوع بشه

تا خانواده ای نتونه خواستگاری کودکان زیر هجده سال بره

عزیزم معرف مطمن تو مجازی باشه قبول داری؟؟ مثل سایت آدم حوا راه روشن

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
۲۳

۲۳ خیلی خوب بودی ولی الانم سنت خوبه 

خوب چرا یعنی الان کلا برات خواستگار نمیاد یا مدنظرت نیستن 

شاید بختت رو بستن چه میدونم میگی خواستگار ندارم این به ذهنم رسید

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.

مثل این هستش که بگیم بدون کمربند ایمنی رانندگی کنین ...من سالها کمربند بستم ولی ۳۵ سالگی تصادف کردم!

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺