2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6858541 بازدید | 671799 پست
عه نازنین جون بسلامتی انتقال دادی آره دقیقا برای منم همینجوری می شد صبح پروژسترون میزدم شب دردش خی ...

قربونت عزیز دلم چقدر زحمت کشیدی توکل بخدا انشالا اینبار مثبتی. نه گلم هنوز انتقال ندادم آمپولام یک هفته زودتر شروع شده. انشالا انشالا 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان. من ده روز دیگه انتقال دارم. بعد از انتقال فقط دو روز میخوام استراحت کنم و بعد برم سرکار ...

مارگریت جون منم میرم سرکار بنظرم آمپولت رو همون صبح ۷.۳۰ یا ۸ سرکار رفتی بزن شیافت رو هم موقع ناهار ۱۲ ظهر و ۱۲ شب بزنی فقط نمازخونه ای جایی پیدا کن یکم بعد شیاف دراز بکشی

سلام خانما میشه کسی ک اطلاع داره ب من راهنمایی بده من ۷ روز بعد از شروع درمان پانکچر رفتم سونو گفت ۴ تا تخمک سمت راست و سمت چپ هم ۴ تا سایزشونم ۱۳ ناراحتم میگم کاش تخمک زیادی برام جور میشد ب نظرتون تا موقع پانکچر تخمک اضافه میشه یا ن فقط سایزش بزرگ میشه 

2731
منم برای دوشنبه گفتن بیا برای سیکل پانکچر ولی نمیتونم صبح بیام دکترم تو جهاد دوشنبه برای صبح هستش مو ...

امروز روز ششمه دکتر عبدالهی میری؟ دوشنبه صب اگه بیای میبینیم همو😍

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵

[QUOTE=195675764]امروز روز ششمه دکتر عبدالهی میری؟ دوشنبه صب اگه بیای میبینیم همو😍[/QU

ن دکترم دانایی بود دوشنبه صبح نمیتونم بیام بعدازظهر باید برم مطب ی دکتر دیگه اگ رفتی سونو واز وضعیت تخمک و تخمدانات بیا بهم بگو تو چند سالته

[QUOTE=195675764]امروز روز ششمه دکتر عبدالهی میری؟ دوشنبه صب اگه بیای میبینیم همو😍[/QU ن دکترم دان ...

31باش میگم

11ساله منتظرم😢 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
سلام خانما میشه کسی ک اطلاع داره ب من راهنمایی بده من ۷ روز بعد از شروع درمان پانکچر رفتم سونو گفت ۴ ...

ناراحت نباش عزیزم ۸تا تخمک که خوبه تازه تا روز پانکچر بیشتر هم میشه سایزش هم برای الان خوبه تو سونوهای قبل پانکچر حداقل تعداد رو میگن

وقتی dfi اسپرم بالا باشه یعنی حتی اگر به زور داخل تخمک بشه در فرآیند میکرو و جنین بشه بالاخره تو یه ...

منم ۸تاجنین داشتم ۳تاش باانتقال اول سه تاش هم برا انتقال دوم زودتر ذوب کردن ازبین رفتن ودوتا دیکه را ذوب کردن و انتقال دادن ونگرفت.گفت اسپرم ازبیضه هست گاهی وقتا توقف رشد داره.کیفیت اسپرما بعد ۳روز کم شدن.

ما الان میخوایدچکارکنی؟

یا رب العالمین
سوم پریودی رفتم سونو شدم.بعد گفتن پنجم پریودی شروع ال دی .و سوپر فکت هم از ۲۶ این ماه گفتن بزنم تا ۸ ...

از وقتی ال دی شروع کردی نگفتن تا چتد روز بعد باید انتقال بدی ؟

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.... میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین . برام دعا کنید خدا مشکلاتمونو حل کنه همه زندگیمون بهم ریخته 

سلام صبح بخیر،،من امروز روز سیزده انتقالم هست ،،بی بی زدم به دقیقه نکشید دوخط پررنگ افتاد،،یعنی مثبته؟یاخدایی نکرده کاذب

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
سلام صبح بخیر،،من امروز روز سیزده انتقالم هست ،،بی بی زدم به دقیقه نکشید دوخط پررنگ افتاد،،یعنی مثبت ...

انشالله مثبته مبارکت باشه

منم دیروز وپریز زدم منفی بود.فردا باید ازمایش بدم

یا رب العالمین
وقتی dfi اسپرم بالا باشه یعنی حتی اگر به زور داخل تخمک بشه در فرآیند میکرو و جنین بشه بالاخره تو یه ...

سلام عزیزم

برای کاهش dfi 

چه راهکاری دارید؟

دکتر اطرج مام هم گفت که اگر dfi بالا باشه باعث سقط میشه در نهایت.اگر با دارو پایین نیاد باید تسه کنن.اما انگار تسه هم راه مناسبی نیست و تا جایی که بشه باید تلاش کرد dfi رو آورد پایین.تجربه من اینکه با  ویتامین پایین نمیاد خیلی

2706