2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836057 بازدید | 670248 پست
من نوین مشهدم گفتم خطرناکه نگهشون داری و ازاین حرفا.خداهیچکس تواین موقعیت قرار نده اول گفتن دوتاجنین ...

آره واقعا هیچ کس تو شرایط شما نباشه 

تو همین تاپیک مورد داشتیم ریداکت کرده و همه چی به سلامت طی شده 

تو تاپیک iui هم مورد بوده دور از جون، همه از دست رفتن

فعلا تا هفته 12 وقت داری ولی حتما با چند تا دکتر خوب مشورت کن 

ببین احتمال اینکه با همینا ادامه بدی و سلامت طی بشه چه قدر هست

فقط میدونم خیلی سونو باید بری دائم 

قد و وزنت چه قدره؟ اندامتون ظریفه یا نه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها کسی میدونه خواهشا پاسخم رو بده 

من سیکل اولم با ال دی بود بعدش داروها خیلی بهتر جواب داد

ولی سیکل دومم اصلا ال دی نبود و کوتاه بود اصلا پاسخ خوبی نداشتم 

کسی مثل من بوده با سیکل بلند تعداد تخمکاش بیشتر بشن ؟؟ 

یا من فقط اینطوریم ؟ 

😍😍😍😍😍😍😍😍تبریک بعله بارداری  برایدمنم دعا کن😢

قربونت برم خیلی خوشحالم الهی ب مراد دلت برسی

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
بلهههههههه مبارکه برا ماها هم دعا کننننن روز چندی جنین چند روزه بود

ممنون عزیزدلم الهی حاجت روا شی روز۱۴ جنین۳روزه

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2740
اره اما دعاکن برام 

ببین تو خارج کلا یه دونه انتقال میدن برا همینه چون ریسک حتی دوقلویی ام بالاست چه برسه سه قلو من حتی شنیدم دکترا میگن صد درصد ریداکت به نظرم به حرف دکترت اعتماد کن من چند تا تجربه تلخ تو اطرافیان دیدم نمیخام بترسونمت لما بهشون اعتماد کنی بهتره ،از طرفی اگه رحمت تا حالا عمل نشده تو عکس اوکی بوده لگنت خوب باشه میشه ریسکو پذیرفت ولی ریسکه دیگه امیدوارم هر چی به صلاحته همون شه

آره هر دوازده روز. کلا طرازی میگه ۱۲ روز. نمیدونم. حالا گیر آوردین؟ هر چی دیرتر بهتر. من ۳ تا دی ...

من از داروخانه روبه روي بيمارستان دي گرفتم ٣ تا بيشتر نداد گفت سهميه ايه 😄 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
بچه ها کسی میدونه خواهشا پاسخم رو بده  من سیکل اولم با ال دی بود بعدش داروها خیلی بهتر جواب دا ...

بله منم بودم، سیکل کوتاه 23تا تخمک داشتم و 5جنین

سیکل لانگ 27تا تخمک و 15 جنین

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام دوستان. اومدم کمی باهاتون صحبت کنم. من این ماه تخمک اهدایی گرفتم و فریز شد. متاسفانه از 5 تخمک ...

عزیزم

دهنده رو خودت پیدا کردی؟اگر خودتپیدا کردی فبها....اما اگر رابط اون باید کیس پرتخمک برات پیدا میکرد 

من دیدم رابط ها رو که کیس پر تخمک میارن...ومثلا دیروز یکی با من بود 18 تا داشت رابط گفت چه کم حالا طرف یقمو نچسپه🤐

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
آخی عزیزم، مباااارکت باشه، چه بی بی چک خوشگلی😍😍😍

فداتشم ممنون بازم باورم نمیشه میرم آز فردا

2706