2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849999 بازدید | 671091 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا زینبی جون سه قلو غربالگری نمیشه؟ خیلی بده که اینطوری، خدایی نکرده یهو سه تا بچه مشکل دار باشن ...

والا اون دوستمون میگفت 

نه بابا مشکل کجابود 

دیگه اینجا سیستم توکل جواب میده😉😉😉

ببین هر سه تاش دختر بودن، آدم میبینه اینا رو حالش جا میاد

خیلی نازن خیلی 

2731
من بودم همه رو تا اونجا که می‌شد نگه می‌داشتم، البته به هیکل و آناتومی بدن هم ربط داره  ولی تا ...

من نوین مشهدم گفتم خطرناکه نگهشون داری و ازاین حرفا.خداهیچکس تواین موقعیت قرار نده اول گفتن دوتاجنین داری اما پریروز فهمیدیم ۳تان سالمه سالم. گفتن برو پیش دکتر طاهری پناه..میترسم تواین عمل همشونو از دست بدم خدایا😥😥😥😥

والا اون دوستمون میگفت  نه بابا مشکل کجابود  دیگه اینجا سیستم توکل جواب میده😉😉😉 ببین ...

آره خب ولی استرس زیادی داره اونجوری

عزیزم😍😍😍 دختر خیییلی خوبه

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
اخی عزیززززم مبارکهههههه

یعنی باردارم؟

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
من نوین مشهدم گفتم خطرناکه نگهشون داری و ازاین حرفا.خداهیچکس تواین موقعیت قرار نده اول گفتن دوتاجنین ...

نه نترس اصلا عملش پیشرفت کرده من جات بودم انجام میدادم به دلیل این که ریسک سه قلو خیلی بالاست اگه زایمان زود رس بشی یه درصد خودت بعدا غصه میخوری ،با دکتر مشورت میکردی براوضعیت رحم اما من پرسیدم اکثرا ریداکت میکنن یکی رو بلاخره بین بد و بدتره ،دوراهی سختیه واقعا ولی 

باورم نمیشه بخدا

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
اره اما دعاکن برام 

عزیزم😍 هزارماشاالله، خدا کمک خودت و نی نیات کنه

بار اولت بود شما؟ برای منم دعا کن خدا یه دوقلو بهم بده😶😶😶

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...