2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849984 بازدید | 671091 پست
تا حالا به منم نزدن، خیلی میترسم😢😢😢😢

زينب جون نترس انشاالله واسه زايمانت بگو تو اتاق عمل بعد بي حسي برات سوند رو وصل كنن

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم خدا رو شکر، پسر خودت خوبه؟  گلم ده هزار!!!! مطمئنی؟واسه من نوشته 1000 هفته ایی دوب ...

ممنونم عزيزم .آره ١٠٠٠٠ نوشته صبر كن عكسش واست بفرستم .

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
اخی عزیزم الان بهترن مامان؟حالا باز سوند یه چیزی دو فکر کن یه کارتن بیبی چک😂😂😂ینی فکر کنم فکر کرد ...

قربونت عزیزم مامانم از دنیا رفتن. شایدم شوهرت میخواد احتکار کنه. خدایی تصورشم خنده داره. یه کارتن بی بی چک!!!!!!!

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
نه دیگه عزیزم همون فقط هیسترو رو میگم که رحممو بررسی کنن، میدونی اثرات زیاد منفی شدنه، سردرگمم هر دف ...

درکت میکنم عزیزم. تازه من که هر دوتا لوله هام هیدرو بودن الان پشیمونم میگم کاشکی بر نداشته بودم شاید خدا معجزه میکرد و با همین لوله درب و داغون طبیعی باردار میشدم.   

والا من زنگ زدم نرفتم جوابم بگیرم گفت زیر ۱۰ منفی هست شما هم منفی شدی

عاشق خونسردیتم عزیزم بپر برو ازمایش بده هر چی دیرتر شه بدتره 

دیدم که میگم😥

انقدر سختی میکشیم تو این راه خیلی باید رعایت کنیم هر چی دکتر میگه فقط تا دیر نشده برو ازمایش اورژانسی بده

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
واقعاااا که....چه پررو...مگه خودش دختر نداره؟تازه اگرهم دختر نداره نمیفهمه که تو خودت الان کاراتو بز ...

مشکل همین جاست که دختر نداره و به این پسرش وابسته س از شانس قشنگ من..همه کاراش با ماست.هرروز شوهرم میره بهش سر میزنه و کاراشو میکنه.ولی بازم قانع نیست.انتظار داره منم برم ...کاش یه دختر داشت 🤦‍♀️ از طرفی چون خودش اصلا نمیفهمیده کی باردار میشه کی دنیا میاد بچه هاش.سه تا پسرشم خودش تنها تو خونه به دنیا اورده 😐 مثلا یکی از بچه هاش شب عید داشته فرش میشسته ،دنیا اومده توحیاط خونه 😂😂😂 ببین دراین حد یعنی..واسه همین اصلا درک نمیکنه که حال خراب بارداری یعنی چی!!!واسش مسخره میاد !!

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
زینب جون بارداری با میکرو کلا باید استراحت باشی یا میشه بیرون رفت برای خرید سیسمونی رفت سفر رفت ؟؟ ...

نه بابا استراحت فقط در مواقع خاص هست 

مثلا اون دو هفته انتقال کاملا زندگی عادی داشتم ولی وقتی لک دیدم دیگه سر کار نرفتم، بعدش هم ویار شدید داشتم

بعد هم طول سرویکس کوتاه و سرکلاژ که الانم استراحت مطلق نیستم اصلا فقط پاساژ گردی رو اینترنتی انجام میدم و در حد دکتر رفتن میرم بیرون یا رستوران که همش هم نشسته ام

ولی ظرف و غذا رو خودم هم انجام میدم نمیشه همش مامانم اذیت بشه

بقیه که مشکل خاصی ندارن فقط نباید جارو بکشن و چیز سنگین بلند کنن

نزدیکی هم بهتره انجام نشه برای افراد بدون مشکل که ivf کردن

مرجان جون شما پرولوتون ٥٠٠ رو هر ١٢ روز ميزني ؟ چرا به من گفتن هر ١٠ روز  يه چيز شيرين بخور به ...

آره هر دوازده روز.

کلا طرازی میگه ۱۲ روز.

نمیدونم.

حالا گیر آوردین؟ هر چی دیرتر بهتر.

من ۳ تا دیگه بیشتر ندارم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار