2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849966 بازدید | 671089 پست
سلام عزیزم خوبی‌  آنا جون هنوزم میاد به محض اینکه بتونه ولی حسابی گیر کار و بچه هاش هست گلم ا ...

طبع مه برای انتقال؟ من طبع. گرم وتر دارم بهم گفت رحم بیش از حد گرم ونطفه را می سوزاند. درست.؟ طب طلایی.ستاره دان. گفت 

چه قدر منتظر مادر شدنم! خداجونم. تیکرم را با خوشی وراحتی به پایان برسان . خدا جونم دو قلوهام سپردم دست خودت مواظبشون باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم، به محض اینکه سونو تشکیل قلب رو براش فرستادم گفت کل پول رو برمیگردونم 

خب. خوبه حداقل انصاف دارن😊

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
نه نترس اصلا عملش پیشرفت کرده من جات بودم انجام میدادم به دلیل این که ریسک سه قلو خیلی بالاست اگه زا ...

اره من هیچوقت نخواستم بترسم یا بروم بیارم ترسمو اما الان سرقضیه این بچه ها واقعا میترسم

2731
عزیزم خوب روز دو باید نازک باشه دیگه  منم نازک بود اون روز

زینب جون تو رو خدا برای من دعا کن....

کلا همتون دعا کنید....دل همتون پاکه...

سیمایی تو که الان دلت شاده برام دعا کن😔

اخه لکه های قهوه ای  پریودیم شروع شده😦اینو کجای دلم بزارم نکنه پریود بشم. یعنی خداجون حتی جنین ضعیف رو هم نتونم انتقال بدم😭😭😭😭😭😭😭

با پروژسترون  پریود میشه ادم؟؟؟؟؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
اره من هیچوقت نخواستم بترسم یا بروم بیارم ترسمو اما الان سرقضیه این بچه ها واقعا میترسم

میدونم عزیزم الان چی داری میکشی اما به دکترت اعتماد کن اینجا منم پرسیدم همه گفتن که ریداکت ضرری نداره و اینا😁

طبع مه برای انتقال؟ من طبع. گرم وتر دارم بهم گفت رحم بیش از حد گرم ونطفه را می سوزاند. درست.؟ طب طلا ...

آهان پس کاملا با من فرق داره طبعتون. من سرد و نسبتا خشک بودم

حتما طب سنتی برو و طبق تجویز اون تغذیه خودت رو تنطیم کن

به امید خدا که خوش خبری سیما جون😘

ممنون خیلی ممنون بخدا دستم داره میلرزه ولی ازته دل خوشحال نیستم نگران دخترعمومم

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو

شکر این که مثبت ایشالله یه بتای تپل داشته باشی 🙏🙏🙏😍🤩😁⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩😍😁🤩🥰

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
شکر این که مثبت ایشالله یه بتای تپل داشته باشی 🙏🙏🙏😍🤩😁⁦👨‍👩‍👧‍👧⁩😍😁🤩🥰

فداتشم انشالله

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو