2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850106 بازدید | 671097 پست
عزیزم نگران نباش اگه چند تا دونه فقط مونده  البته من نمیدونم چند روزه داری میخوری  قبلا ...

الان رفتم یه دکتر دیگه اونم بدون اینکه بپرسه چند بودی قبلا گفت تموم شده باید دوباره بخوری تو سیکل انتقال لازمه یا کلسیم یا ویتامین دی روزانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی واقعا از جوابدهیتون خدانگهدار

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
2731

@زینبی_بابا   عزیزم تو سیکل انتقال فقط استرادیول میدن؟ آمپول نمیدن؟ به داروهای قبلی من ( متفورمین، فولیک اسید، آسپرین، ویتامین دی و ای) فقط یه استرادیول اضافه کرده دکتر. 

اعصابم خیلی خورده که دکتر خودم نیست اصلا جواب سوالامو دکتر شفیقیان نمیداد

آخرین بار تو آزمایشات چند بود؟؟  و کی آزمایش دادی؟؟

حدودا ۲ ماه پیش که ۱۵ بود دکتر ۴ تا دونه همون موقع داد گفت هفته ای یکی بخور

اما ماه پیش که رفتم روزانه داد امروز این دکتر هم گفت باید بخوری حتی نپرسید چند بودی

حدودا ۲ ماه پیش که ۱۵ بود دکتر ۴ تا دونه همون موقع داد گفت هفته ای یکی بخور اما ماه پیش که رفتم روز ...

خب 15 خیلی خیلی پایین بوده و دکترت براساس همون بهت چهارتا رو داده  ک میشه چهل هزار واحد ک برای یکماه خوبه و حتما لازم دیده ادامه بدی 

ولی مال من رسیده بود ب 138 خیلی بلابود و خب برام خطرناک بود 

نگران نباش 

ولی بازم زینب جان اومد سوال کن 

مبارک باشه عزیزم به سلامتی بغل بگیریش منم روز شونزده بتام ۳۸۰۰ بود.طبیعیه عزیزم ..مبارک باشه

ممنونم سارا جون النشالله شما هم به سلامت زايمان كني🙏

جدي ميگي؟!!! الان شما يه قول دارين يا دوتا؟!

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
@زینبی_بابا ‍ روز ۲ سیکل هم هستم دکتر گفت اندومتر خیلی نازک 😔 حالا باید چیکار کنم خوب شه ضخامتش

عزیزم پیاده روی 

آب زیاد 

لوبیاسبز و گوجه فرنگی پخته 

استرادیول هم ک داری انشاله زود میره بالا

اره حتما برو دکتر.نکنه اشتباه دادن بهت!! از چند روز قبل انتقال پروژسترون رو میدن واسه امادگی رحم&nb ...

سلام

صبح رفتم دکتر...گفت هم پروژسترون رو بگیر هم استرادیول....

الهی شکر بهترم....

دکتر گفت اگر نشد کلا دیگه وارد این پروسه نشو..چون دو پروتکل ها رو من انجام دادم. .گفت به جنین شناس سپرده بودم علت رو مشخص کنه چون دفعه قبل رشد نکرده بودند.که اگر مشکل تخمک و اسپرم نیست پیگیری کنم....

گفت اصلا با شرایط تو و داشتن یک بچه تخمک اهدایی رو پیشنهاد نمیدم ...من گفتم اصلا نمیخوام😉

امروز با امیدبه لطف خدا چشمام و باز کردم و اون نطفه ها  رو دد ازمایشگاه سپردم بخودش که بهترین اتفاق براشون بیوفته.

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

[QUOTE=115352868]@زینبی_بابا     خانومی من هفته ۱۶ رفتم سونو آنومالی دوم الان باید هفته ۱۸ هم برم?

[QUOTE=115352868]@زینبی_بابا     خانومی من هفته ۱۶ رفتم سونو آنومالی دوم الان باید هفته ۱۸ هم برم?