2733
2739
عنوان

مادرشوهرم همه چیمو به فامیل میگه

534 بازدید | 63 پست

من با پسر عمم نامزدم

از وقتی نامزد کردیم هر موقع من و نامزدم دعوامون شده مادرشوهرم دعواهامونو به عمو و عمه هام خبر داده

چن وقت پیش که عید فطر بود من ب نامزدم گفتم فلان قدر پول داری بجای لباس خریدن ی مقدار پول هم بزار روش طلا بخر ب نفع خودته البته با خودته هرجور صلاح میدونی همون کارو بکن

حالا نامزدم رفته بود اینو ب مادرش گفته بود مادرش فرداش اومد خونمون گف طلا رو من واس آبروی خودم میارم و پسرم دستش تنگه باید عروسی بگیره چن قلم وسیله بخره و... گفتم من ب پسرت نگفتم حتما بخره ک گفتم هرجور صلاح میدونی فقط بهش پیشنهاد دادم

حالا از اون موقع ی بار دخترعمم دو بارم عمه هام پیشم گفتن آدمو با طلا نمیشناسن هرکی طلا میاره واس آبروی خودش میاره. مستقیم بهم نگفتن ک عمم بهشون چیزی گفته یا ن من حدس میزنم عمم لابد بهشون چیزی گفته ک اینا هم اینجوری میگن

حالا نگید مقصر نامزدته ک رفته ب مادرش گفته گیرم شوهر من یه بچه نفهم مادرش با ۵۳ سال سن مگ عقل نداره همه چیو منو ب بقیه میگ و آبرومو میبره

حالا بنظرتون من چیکار کنم به عمم چیزی بگم یا کلا نرم خونشون تا وقتی ک بپرسن چرا نمیای بگم بخاطر این موضوع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب عزیزم شوهرت رفته گفته گله کرده اونام گفتن ب پسرمون فشار میاره حتما عمت باید خودش بفهمه دخالت نکنه ولی همسرتم باید چیزی ب اسم حریم زناشویی بفهمه دیگه..نمیشه هرحرفی پیش اومد خبربده ک ..خانواده همیشه با دلسوزی بیخودش باعث زیادشدن اختلاف میشه زن وشوهر باید زرنگ باشن چیزی بروز ندن ن زرتی ب ننه بابا خبر بدن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
خب عزیزم شوهرت رفته گفته گله کرده اونام گفتن ب پسرمون فشار میاره حتما عمت باید خودش بفهمه دخالت نکنه ...

من اینو میدونم شوهر گاومم باید بفهمه خب بزور ک نمیتپنم عقل بزارم تو سرش بخدا انقد نادونی کرده دیگ مغزم نمیکشه

من اینو میدونم شوهر گاومم باید بفهمه خب بزور ک نمیتپنم عقل بزارم تو سرش بخدا انقد نادونی کرده دیگ مغ ...

عمت بده وشکی نیست اما تاوقتی حرف ب خانواده برسه همینه دخالت مبکنن وفک میکنن دارن دلسوزی و کمک میکنن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2740

ریدم تو ازدواج فامیلی متنفرمممم

خداروشکر ک با فامیل ازدواج نکردم

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋

اصلا نزارید کسی از دعاهاتون یا هرچیزتون با خبر شه 

شوهرت نباید بره بگه

نهایتا نمیتونه ب خودت بگه نمیتونم بخرم

ن اینکه ببره مث خاله زنکی بزاره کف دست ننش . اونم پاشه بیاد خونتون

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋
2706