2733
2734
عنوان

مادرشوهرم همه چیمو به فامیل میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بنظرت من چیکار کنم با عمم حرف بزنم یا ن

بنظرم نمیتونی قاتعش کنی مگراینکه ادم منطقی باشه حرف حالیش بشع ولی رو شوهرت کارکن ک زن وشوهر حریم داره و خانواده ممکن از سردلسوزی رندگی رو بپاشونن تو رو شوهرت کارکن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2731
عمت بده وشکی نیست اما تاوقتی حرف ب خانواده برسه همینه دخالت مبکنن وفک میکنن دارن دلسوزی و کمک میکنن

دقیقا مثل شوهر نامرد مندکه همه حرفامونو میرفت به خانوادش میگفت و زبون اونا همش روم دراز بود ی روز مادرشوهرم برگشت گفت بجای اینکه پول لیزر بدی قرون قرون جمع کن برو بیرون خونه بگیر😑

عزیزم منم دقیقا تو همین شرایطم بعد ازدواجت بدترم میشه، اگه میخای ب مشکل نخوری ب هیچ عنوان نزار از کوچیکترین مسائل زندگیت باخبر بشه این زن 

با شوهرتم اتمام حجت کن که هرچی هس باید بین خودتون حل بشه فقط

اول اینکه توی نامزدی بحث نکنین سخت نگیرین 

توی هدیه هایی که میخوان برات بیارن دخالت نکن شان خودت میاد پایین میگن چشم و دلش میدوعه الکی حرف درمیارن، نمیگن دلش میسوزه 

بعدم وصلت با فامیل همینه مخصوصا اگه یکی خبرکش باشه

سعی کن شوهرت رو به مرور زمان آموزش بدی حرف خودتون دو تا رو پیش مادر بازگو نکنه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
دقیقا مثل شوهر نامرد مندکه همه حرفامونو میرفت به خانوادش میگفت و زبون اونا همش روم دراز بود ی روز ما ...

خب همینه دیگه وقتی بچشون گله میکنه دلشون میسوزه برا بچشون سر عروس خالی میکنن درستع ک اینجور خانواده ها بد هستن ولی بنظرم مقصر اصلی مرده ک میره میگه ماهم دراینده بچمون بگه شوهرم گفت زنم گفت قطعا تحت تاثیر قرار میگیریم میخایم از بچمون دفاع کنیم و حقشو بگیریم انگار ..تواین شرایط خیلی پدرمادرا نمیتونن منطقی عمل کنن ‌‌‌..زن وشوهر باید ب این نتیجه برسن زندگی من حریم من شخصیه نباید درموردش درموردمشکلات واختلافاتش حرف بزنم اگ حرف نزنه ادم نگع دیگران ن خبر دارن ن بخودشون اجازه دخالت میدن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️