2752
2734
عنوان

مادرشوهرم همه چیمو به فامیل میگه

538 بازدید | 63 پست

من با پسر عمم نامزدم

از وقتی نامزد کردیم هر موقع من و نامزدم دعوامون شده مادرشوهرم دعواهامونو به عمو و عمه هام خبر داده

چن وقت پیش که عید فطر بود من ب نامزدم گفتم فلان قدر پول داری بجای لباس خریدن ی مقدار پول هم بزار روش طلا بخر ب نفع خودته البته با خودته هرجور صلاح میدونی همون کارو بکن

حالا نامزدم رفته بود اینو ب مادرش گفته بود مادرش فرداش اومد خونمون گف طلا رو من واس آبروی خودم میارم و پسرم دستش تنگه باید عروسی بگیره چن قلم وسیله بخره و... گفتم من ب پسرت نگفتم حتما بخره ک گفتم هرجور صلاح میدونی فقط بهش پیشنهاد دادم

حالا از اون موقع ی بار دخترعمم دو بارم عمه هام پیشم گفتن آدمو با طلا نمیشناسن هرکی طلا میاره واس آبروی خودش میاره. مستقیم بهم نگفتن ک عمم بهشون چیزی گفته یا ن من حدس میزنم عمم لابد بهشون چیزی گفته ک اینا هم اینجوری میگن

حالا نگید مقصر نامزدته ک رفته ب مادرش گفته گیرم شوهر من یه بچه نفهم مادرش با ۵۳ سال سن مگ عقل نداره همه چیو منو ب بقیه میگ و آبرومو میبره

حالا بنظرتون من چیکار کنم به عمم چیزی بگم یا کلا نرم خونشون تا وقتی ک بپرسن چرا نمیای بگم بخاطر این موضوع

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خب عزیزم شوهرت رفته گفته گله کرده اونام گفتن ب پسرمون فشار میاره حتما عمت باید خودش بفهمه دخالت نکنه ولی همسرتم باید چیزی ب اسم حریم زناشویی بفهمه دیگه..نمیشه هرحرفی پیش اومد خبربده ک ..خانواده همیشه با دلسوزی بیخودش باعث زیادشدن اختلاف میشه زن وشوهر باید زرنگ باشن چیزی بروز ندن ن زرتی ب ننه بابا خبر بدن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
خب عزیزم شوهرت رفته گفته گله کرده اونام گفتن ب پسرمون فشار میاره حتما عمت باید خودش بفهمه دخالت نکنه ...

من اینو میدونم شوهر گاومم باید بفهمه خب بزور ک نمیتپنم عقل بزارم تو سرش بخدا انقد نادونی کرده دیگ مغزم نمیکشه

من اینو میدونم شوهر گاومم باید بفهمه خب بزور ک نمیتپنم عقل بزارم تو سرش بخدا انقد نادونی کرده دیگ مغ ...

عمت بده وشکی نیست اما تاوقتی حرف ب خانواده برسه همینه دخالت مبکنن وفک میکنن دارن دلسوزی و کمک میکنن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

ریدم تو ازدواج فامیلی متنفرمممم

خداروشکر ک با فامیل ازدواج نکردم

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

اصلا نزارید کسی از دعاهاتون یا هرچیزتون با خبر شه 

شوهرت نباید بره بگه

نهایتا نمیتونه ب خودت بگه نمیتونم بخرم

ن اینکه ببره مث خاله زنکی بزاره کف دست ننش . اونم پاشه بیاد خونتون

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋