2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آغوش گرم.گیر آمدن غذا حتی در صورت دیر رسیدن.شستن به موقع شرررت و  زیر پوش.پیدا کردن جوراب..کلفتی برای ننه عقده ای شون

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2742

دادن یه لقمه نون غلطیده ذرخونه،همراه با منت فراوان تو ام با زجر و شکنجه به یک نفر دیگر،وا نابود کردن روح و گاها جسم اون و گشودن عقده های کودکیه خود

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740
فقط نظرات....  پس ما خانوما برا چی ازدواج میکنیم؟

کلا آدما برای دلیل خاصی ازدواج نمیکنن چون چند هزار ساله این کارو دارن میکنن برحسب عادت و فشار جامعه ازدواج میکنن وگرنه دلیل خاصی نداره 

قدیم ترا ازدواج سود داشت پول یا ملک و املاک می‌گرفتن یا یه خانواده قدرت اجتماعیش بیشتر میشد 

بیشتر تجارت بوده الآنم همون سنت رو ادامه میدن 

2706