2737
2739
بله مشکل طراحان سایته ولی فعالیت بنده در اینجا منحصر به مسائل عمومی هست نه مسائل خصوصی  و در چه ...

حالا من دیدم که همین اقایون حتی تو مسایل خصوصیم کامنت گذاشتن باز بنظرمن‌در اصل موضوع فرقی نمیکنه اینجا بنظرم برای بانوانه حالا شمایی که خودت محق میدونی وارد میشی اینو بدون که خانما اکثرا با من موافقا ودرنتیجه‌ممکن که حق ناس بیاد گردنت حالا ازمن گفتن بود دیگه خود دانی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق الناسش  گردن مدیران سایته نه کاربران

دیگه هر جور راحتی وکلاه شرعی میخوای بزاری بزار ولی اینجا حتی عکسم میزارن دیگه شما اولاد پیغمبر نیستی که استغفراله خود دانی 

دیگه هر جور راحتی وکلاه شرعی میخوای بزاری بزار ولی اینجا حتی عکسم میزارن دیگه شما اولاد پیغمبر نیستی ...

بنده با عکس کسی کاری ندارم و توی این فاز ها نیستم کلا و کسی که عکس خودش رو میگذارم باید فکر کنه که اینجا ممکنه آقایون نگاه کنند و خودش نباید این کار رو انجام بده 

کاربر آقا
2742
2738
کامنت شما غیر اخلاقی تر از کامنت اون شخصی است که بهش گفتید کامنتتون غیر اخلاقیست

پیگیریت ستودنیه مهندس😉اما من کاربر خانمم! اون آقا بود و اشاره به عضو ج.نسی کرد

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
دخترا هر حرفی میزنن پسرا دیگه توقعی ازشون نیست خواهر 

اینجا سایت دختراس حق آب و گل دارن🥰 ولی این خواجه ماجه ها🤐

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰