2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون عواملی که خانوم ها می خوان ازدواج کنند البته با کمی اختلاف درجه و مراتب علت ها

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
از بالا فشار پدر و مادر از پایین فشار این بی پدر و مادر

پروفایل عکس خودته؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2728
از بالا فشار پدر و مادر از پایین فشار این بی پدر و مادر

پست شما غیر اخلاقی است

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2740

همشون کمبود محبت دارن باور کن رابطه هم هست ولی دوست دارن بهشون محبت کنی زیاد احترام بزاری غذای خوب براشون درست کنی بهشون چشم بگی خلاصه کمبود محبتشونو جبران کنی

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
اکثرا حرف مردم  بعضیا بخاطر منقرض نشدن نسل طلاییشون بعضیا هم که بخاطر ... همین و بس  خ ...

من ب شدت بخاطر منقرض نشدن نسل طلایی رو درک میکنم و قبولش دارم،🤣🤣🤣

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2706