2109
رویکردی جدید برای بهبود نتایج IVF

رویکردی جدید برای بهبود نتایج IVF

1394/02/17 بازدید970

 بر اساس مطالعه ای که نتایج آن به صورت کامل در اولین کنگره بین المللی تولید مثل ارائه خواهد شد، عوامل مؤثر بر لانه گزینی که می تواند به بهبود نتیجه سیکل های لقاح خارج رحمی (IVF) کمک کند، بررسی شده است.

در این مطالعه عوامل مؤثر بر لانه گزینی از قبیل وضعیت بلوغی تخمک، کیفیت اندومتر و فاکتورهای مؤثر در ارتباط بین آندومتر و جنین از نظر زمان بندی و سطح مناسب هورمون های پایه و تحریک شده هر کدام می تواند به بهبود نتیجه سیکل های درمانی برای زوجین نابارور کمک نماید.

براین اساس پروتکل های درمانی در هر بیمار، تنها پس از بررسی اولیه سیکل طبیعی فرد و با شناخت خصوصیات پایه و اختلالات احتمالی مداخله گر در روند لانه گزینی جنین در رحم به طور اختصاصی برای هر بیمار طراحی می شوند.

گفتنی است که اطلاعات تکمیلی این مطالعه،در اولین کنگره بین المللی تولید مثل که همزمان با اولین جشنواره برترین های حوزه تولید مثل از تاریخ 2 الی 4 خرداد ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار خواهد شد، ارائه می گردد.

لازم به ذکر است این کنگره از 17 امتیاز بازآموزی برای طیف وسیعی از متخصصان بالینی و حوزه های علوم پایه پزشکی برخوردار می باشد.


 

 

 

 

منبع: سلامت نیوز

 

ارسال نظر شما

اولین نفری باشید که نظر میدهید
login captcha
2759

پربازدیدترین ها

تاریخچه سزارین!

نوشته

3 هفته پیش
|
17443 بازدید

طرز تهیه دسر رنگینک جنوبی

نوشته

1 هفته پیش
|
1862 بازدید