2733
2739
تا چندسال مامانم راهش نمیداد دلش خیلی شکسته بود بعدشم که با واسطه آشتی کردن مثل سابق بهش وابستگی ندا ...

حرز امام جواد بنویسین ببندنه به بازوش اگه همیشه این دعا همراهش باشه هیچ دعا و طلسمی روش اثر نمیزاره و همه اونهارو باطل میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سال پیش مریضی بدی گرفت همه فکر میکردن میمیره حالش بد بود زنگ زده بود به مامانم که توروخدا آهتو ا ...

مامانت بهش میگفت مگه کار تو بوده ک اهمو بردارم ببین چ خودشو لو داده قربونت بشم خدا

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫
2728
خدا از گناهم بگذره نمیخوام تهمت بزنم ما فکر می‌کنیم کار مادر خانومش بود چون وقتی اومدن وسایل شونو بب ...

داداشت از اتفاقا و زجرهایی که مامانت دید مطلع شد؟ننبخواست اون موقع جبران کنه و..؟واکنش زنداداشت به چه صورت بود

باید برم پیج اینارو ببینم ارزش دیدن دارن یا چرت و پرت و سرکارین؟ آخه تو یوتیوب هرچی میبینم ساختگین

من ویدیو های مدگل و پویا بیگ بوی رو نگا میکنم،بنظرم توی کل یوتیوب فقط این دو تا هستن که ویدیوهاشون عالی و واقعیه،اگه یوقت رفتی تو یوتیوب حتمااا ی نگا به ویدیوهاشون بنداز😃😀

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 
اسی موضوع تاپیکت خیلی خیلی جالب بود  خدا روشکر که بین مادرو برادرت صلح برقرار شد  من نمی ...

هیچ وقت دوست ندارم به کسی یا چیزی به این اندازه وابسته بشم چون دیدم مامانم داشت آب میشد و از سر بی کسی این همه محبت خالص و وابستگی زیاد خرج پسرش کرد هیچکس نمیتونه درکش کنه مگه کسی که درد بی کسی کشیده باشه😓

2740
چند سال پیش مریضی بدی گرفت همه فکر میکردن میمیره حالش بد بود زنگ زده بود به مامانم که توروخدا آهتو ا ...

نگو که نفرینشو برداشت

آخرش قشنگه...اگه الان قشنگ نیست یعنی آخرش نیست.
داداشت از اتفاقا و زجرهایی که مامانت دید مطلع شد؟ننبخواست اون موقع جبران کنه و..؟واکنش زنداداشت به چ ...

داداشم خیلی زود پشیمون شد ولی مامانم نمیتونست ببخشدش شاید داداشم فکر نمی‌کرد این حد از وابستگی واقعی باشه 

زن داداشم کلا خنثی بود 🙂

منم با جن گیر بدنیا اومدم همه بچه های مامانم می مردن .... اگه تعریف کنم برگاتون اینجا مود میشه هوا

تعریف کن 

قول میدیم برگامون مود نشه هوا😄

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706