2733
2734
نه نگفت حس میکنم چون طلا رو ندادیم کاری نکرد، الان رفت و آمد داریم حس میکنم کسی که اینکار رو کرده به ...

مشخصه دیگ کار زن داداشت بوده 

مامانا استنداسم کودک درست میکنم واسه اتاق  بچه های گلتون اینم پیچ اینستامgallery_fantezijat خوشحال میشم یه سربزنی💕💐اینم کانال ایتام@estand_esm

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نگفت حس میکنم چون طلا رو ندادیم کاری نکرد، الان رفت و آمد داریم حس میکنم کسی که اینکار رو کرده به ...

بع کسی شک ندارید کسی میاد خونتون چهارچشمی حواستون باشه چیزی نزاره جایی یا آبی چیزی دم در نریزه  

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫
😫😫😫😫ندیده سکته کردم

چند بار مراسم احضار انجام داد انواع مختلفشو ماهم فقط در خود میری*دیم😂 اصن دیوونس بخدا

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋
2731
کاره کیبود؟

خدا از گناهم بگذره نمیخوام تهمت بزنم ما فکر می‌کنیم کار مادر خانومش بود چون وقتی اومدن وسایل شونو ببرن همراهشون بود میدید مامانم به دست وپا داداشم افتاده عکس العملی نشان نمی‌داد مامانمم نفرینش کرد گفت الهی هرکی پاره تنمو ازم جدا کرده خدا همین جوری داغ به دلش بذاره که از دوری بچه اش شب و روز زجر بکشه دقیقا هم الان جفت پسراش که باهاش تو یه ساختمان بودن به فاصله دوسال بدون هیچ مشکلی از پیشش رفتن شهر دیگه به گفته خودشون شاید 4،5ماهی یکبارهم نیان دیدن مادرشون

خدا از گناهم بگذره نمیخوام تهمت بزنم ما فکر می‌کنیم کار مادر خانومش بود چون وقتی اومدن وسایل شونو بب ...

وای اسی تنم لرزید خدا لعنتش کنه خدا جای حق نشسته دیگه از این واضح تر ک کاره خودش بوده ب قران اشکم دراومد 

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫

اسی موضوع تاپیکت خیلی خیلی جالب بود 

خدا روشکر که بین مادرو برادرت صلح برقرار شد 

من نمیدونم چرا این کارو کردن خدا ازشون نگذره ولی یه وجه مثبتش این بود که مادرت از این وابستگی اومد بیرون چون وابستگی زیاد خوده مادرتم مطمین باش اذیت میکرده ولی ای کاش از این روش نرو چون من میدونم بنده خدا چه فشاریو تحمل کرده 

انشالله که هیچ مسلمونو  نامسلمونی سراغه این مسایل نره برای کسی پیش نیاد

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
اسی صحبت ها را باور دارم مادر منم سال ۵۵ بچه اولش شش ماهگی فوت میکنه و افسردگی میگیره ،سالها بچه دا ...

منم با جن گیر بدنیا اومدم همه بچه های مامانم می مردن .... اگه تعریف کنم برگاتون اینجا مود میشه هوا

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
خدا از گناهم بگذره نمیخوام تهمت بزنم ما فکر می‌کنیم کار مادر خانومش بود چون وقتی اومدن وسایل شونو بب ...

انشاالله که کاره هرکی بوده خیر نبینه منم برام چن باری دعا گرفتن الانم حس میکنم گرفته باشن کلن چن وقته کلافه زندگیم بهم پیچیده

چند سال پیش مریضی بدی گرفت همه فکر میکردن میمیره حالش بد بود زنگ زده بود به مامانم که توروخدا آهتو از پشت سرم بردار دارم جون میدم بچه‌هام حاضر نیستن بیان دیدنم🙂

داداشت اومد پیش شما زندگی کنه؟ فهمید اشتباه کرده؟ زنداداشت چی اونم اومد؟ داداشت پشیمون نی؟

یه کاربری بود به اسم آسمان_زیبایی_یکرنگی کاربر آقا بود مشاور بود دیگه نمیتونم پیداش کنم اسمشو دیگه نمیاره 😔 یه زمانی خیلی کمکم کرد
2706