2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جانم گلم چی شده؟ تاپیک خیلی طولانیه یکی خلاصه شده اصل مطلب رو بگه😅

یهویی متوجه تغییر رفتار داداشش میشه، بعد ناگهانی یه زن دعانویس میاد خونشون میگه دعا گرفتن براتون، باید باطلش کنید، اینا هم باور نمیکنن و طرفو بیرون میکنن... بقیشم داره میگه در ادامه

ممنون میشم لایک و ریپلای نکنی
بعدشم شروع کردم حرفاشو با طعنه مسخره تکرار کردن و خندیدن مامانم هم دید خیلی کولی بازی درآوردم خانومه ...

اسی اگه اون میتونست اون دعا و از قبرستون بیاره چرا یکدفعه از خونه داداشت دعا رو نگرفت؟؟

من افسونگر،ملکه جن ها،مالک تمام دنیای موازی ام
2731
طلسم باطل می‌کنه ،سرکه سفید نمک اینا باطل می‌کنه یه دعا نویس بهم گفت کندر خیلی خوبه دود کنی با اسفند ...

سرکه نمک توضیح بده لطفا

انجامش دادی؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
زنداداشم قصد جون داداشمو کرده بود اگه خبردار نمی‌شدیم امکان داشت دور از جونش بمیره خیلی ریسک بود&nbs ...

من و دوستم هردو هز اون آدم کمک گرفتیم الان دوستم درگیر مریضی شده زمین‌گیر شد منم اوضاعم اینه کاش هیچ وقت بیعقلی نمیکردم.  اینکه میگی توکار برادرت مشکل پیش اونده بی تاثیر نیست من نمیدونم باید الان چیکار کنم کاش یکی بیاد من را هم راهنمایی کنه 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
اسی چرا همچین کردی ؟؟

نوجوان بوده

نمیخواسته دستبند طلاشو بده

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
وای چند روز بود تاپیک ترسناک زیاد زده نمیشد  اصن برکت از سایت رفته بود😂

اگر ترسناک دوست داری من تو تاپیکام دارم یدونه اون اوایل که اگر ترسویی نخونی بهتره چون یاداوریشم حاله خودمو بد میکنه 

دوتا هم این اواخر  نوشتم

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟

خداشاهده به غروب نرسیده بلایی سرم اومد که به هرحرفشم که اعتقاد نداشتم اعتقاد پیدا کردم 😁رفتم حموم و اومدم موهام خیلی بلند بود اومدم توحیاط خشکش کنم زیر آفتاب همین که لب ایوون وایستادم انگار یه دستی از پشت هلم داد با صورت خوردم رو پله دماغم شکست و زخم بزرگی روی بینیم افتاد که قسمت عجیبش این بود که تا چند وقت زخم انگار تازه است و خوب نمیشد و سردردهای میگرنی میگرفتم که هیچ دارویی اثر نمی‌کرد و جواب همه آزمایش ها سی تی اسکن های مغز سالم بود تا اینکه مامانم بنده خدا متوسل شد به یه سید فامیلمون گفته بود جن داره اذیتش میکنه برام یه دعا نوشت گفت همراهش باشه به مرور خوب میشه که خداروشکر خوب شدم

الهی هرکسی به قصد بدی دعامینویسه و زندگی مردم رو دچار مشکل و گرفتاری می‌کنه خدا هزاران برابر بدترشو به خودش برگردونه 🤲🤲🤲🤲

مَن حَتی اَگه قَلبَمم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَم
یهویی متوجه تغییر رفتار داداشش میشه، بعد ناگهانی یه زن دعانویس میاد خونشون میگه دعا گرفتن براتون، با ...

آهان گرفتم لابد جن زده ست

اگه خوب نشده من برم جنش رو بگیرم😅😂

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
2706