2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تموم شد بچه ها 😐😢

خب کار کی بووود؟؟

عاشق صداقت، متنفر از دروغ.                                         بنا کننـده ی شادی های خـود باش😍.                           من یه رفیق صمیمی دارم که بیشتر از همه بهش اعتماد دارم،همه‌ حرفای دلمو با خیال راحت بهش میگم،اونم با دقت همه رو گوش میده و بهم میگه نگران نباش من پشتتم😍.بخودم میبالم بابت داشتن همچین رفیقی😌.اون رفیق:خداست😍.(دوست دارم خداجونم؛رفیق صمیمیم🤝)
2731
اره بخدا😂 من دیگه این چیزا و فیلما نمیترسونتم میرم واقعیا رو میبینم مثلا پیج سعید والکوور

باید برم پیج اینارو ببینم ارزش دیدن دارن یا چرت و پرت و سرکارین؟ آخه تو یوتیوب هرچی میبینم ساختگین

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
تموم شد بچه ها 😐😢

الان عروستون در چ‌حاله خبری ازش دارین؟

مامانا استنداسم کودک درست میکنم واسه اتاق  بچه های گلتون اینم پیچ اینستامgallery_fantezijat خوشحال میشم یه سربزنی💕💐اینم کانال ایتام@estand_esm
2740

واقعا دلم واسه مادرتون سوخت😢،مادره منم ازارش به ی مورچه هم نمیرسه اصن بهترین مامان و رفیق دنیاست واسم ولی همیشه متوجه شدیم که هی واسه مادرم دعا میگیرن😭مخصوصا عمم،خدا خیرش نده ایشالاه از سره همشون دربیاد.

ایشالاه که مادرتون هرچه زودتر خوب بشن و شر هرچی دعاست از خونتون کنده شه:(

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 

داداشت چیشد اسی کار کی بود

خدایا یه نی نی تپل و سالم قسمت همه ارزومنداش بکن پسر کوچولوی منم واسم نگهدار😍😍😍خدایا گله دارم از زمینو زمانت از دلم که هر روز میشکنه و هیچ مرحمی براش پیدا نمیکنم دلم میسوزه واسه مادری که بادردو دلام موهاش سفید شده واسه پدری که هر روز به غماش اضافه میکنم خدایا کمکم کن واسم دعا کنین محتاج دعاهاتونم😢
تموم شد بچه ها 😐😢

یعنی ما یک ساعت و نیم برای این منتظر موندیم که اخرش بگی یکی دعا نوشته بود ؟ این که از اول مشخص بود بابا حداقل بگو کار کی بود

بچه ها این کاربری دست دو نفر هست💛توجه کنید نی نی یار منو لایک و ریپلای کرد بهم گفت عزیزم لطف داری به من حالا من دیگه عضو هیت مدیره سایت و دست راست نی نی یار شب هستم دست از پا خطا کنید یه تگ میکنم بچه های بالا بیان خدمتتون😎🗿
2706