2752
2734

هیچ انسانی با مرگ از بین نمیره و کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک لباس هست رو کنار گذاشتن و هنوزم در کنار ما حضور دارند....من خودم پدرم مدتی پیش فوت کرد و این حقیقت برام روشن شد که اصلا مرگی وجود نداره و ما همیشه حضور داریم...از یک دونه ی کوچیک که زیر خاک رشد میکنه و تبدیل به یک درخت سَرسبز میشه و هرسال در بهار شکوفه میده میشه فهمید که هیچ چیزی در این دنیا از بین نمیره و هیچ اشتباه و نقصی هم توی این عالَم نیست....وجودِ ما بینهایت هست و همیشه در لطف و عشق زندگی خواهیم کرد چون این جسم ما فقط یک لباس هست که با مرگ هم ما ادامه ی زندگیمون رو خواهیم داشت....هنوزم پدرتون کنارتونه و حضورش از قبل بیشتره..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روحشون شاد انشالله خدا بهت صبر بده  من تصورش دیوونم میکنه ... بدون پدرم محااااله بتونم طاقت ب ...

من نمی دونم چطور زنده موندم و زندگی می کنم 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
هیچ انسانی با مرگ از بین نمیره و کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک لباس هست رو کنار گذاشتن و هنوزم ...

کاشکی مردن وجود نداشت

دقیقا همینطوره چون هیچ مردنی در کار نیست فقط این جسم که لباس هست کنار میره که اینم جزو زیبایی های ای ...

من چرا حس نمی کنم بابام و قبلا خوابش و زیاد می دیدم الان اونم نمیبینم

من چرا حس نمی کنم بابام و قبلا خوابش و زیاد می دیدم الان اونم نمیبینم

در لحظه ی حال و بدون افکار و دخالت ذهن زندگی کنید حتما حضورشونو حِس خواهید کرد...همین الانم که حِس نمیکنید خودش کنارتونه و حضورش از همیشه پُر رنگ تره..