2752
2734

ی ویروس اومده که بچه بدنش دونه میزنه بعد اسهال و استفراغ میگیرن؟الان خوندم،من فک کردم دخترم آبله مرغون گرفته و خوب شده که،بخدا رد دادم دیگه😭😭😭😭یعنی آبله مرغون نبوده؟

اول تنش دونه زد مثه آبله بعد چند روز اسهال استفراغ گرفت الان تازه یکم بهتر شده دونه ها هم زخم شدن دارن خوب میشن

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

دکتر بردید ؟

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم آبله نبود من بهش نئوتادین دادم

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
بچه خای خواهرم گرفته بودن.فقط پماد بزن که زخم نشن دونه ها

یعنی ابله مرغون نبود؟من انقدر بدبختی کشیدم گفتم آبله مرغون گرفته دیگه راحته😭😭😭😭😭😭😭وای مغزم ترکید😞😞😞😞

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
عزیزم آبله نبود من بهش نئوتادین دادم

وااااااای یعنی باید دوباره آبله مرغونم بگیره بچه😞😞😞😞خیلی اذیت شد گفتم دیگه همین یه باره،پس این چه ویروسیه

وااااااای یعنی باید دوباره آبله مرغونم بگیره بچه😞😞😞😞خیلی اذیت شد گفتم دیگه همین یه باره،پس این چ ...

ببین این دونه ها مثل نیش پشه بود گلم 

متعهد به همسرم و عاشق پسرم 😚کنکور فرهنگیان🩵 سال دیگه یه دانشجو معلم مستقل؛ یه مادر نمونه و همسر باسیاستم!... قدمامُ بر اساس دو تا حرف تنظیم میکنم:۱. تا آخرِ ج‍ُک رو بگو ( حتی اگه لکنت زبون داری )۲. تو لحظه دارچین ناامید نشو!...#مجتبی_شکوری
دکتر بردید ؟

اره دکتر با شک گفت آبله ست،ولی مثه اینکه ی ویروس دیگه ست،بخدا حالت تهوع گرفتم

ببین این دونه ها مثل نیش پشه بود گلم 

مراحلش چجوری بود؟آبکی شد یکم بعد زخم شد؟؟؟؟

مخملک یا حساسبت هست

الهی بمیرم واسه بچم،چقدر اذیت شد گفتم تحمل کن همین یه باره😭😭😭😭😭

2706