2752
2734
صد در صد کار زن عموس چون پسر خونه مادرش نمیرفته همش میرفته خونه اونا برای غذا مگه زن عمو چه قد میتون ...

منم این احتمال رو دادم 

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی برای مادرت ناراحت شدم...ولی متاسفانه وابستگی زیادش و رفتاراش باعث شد اینجوری فاصله بیفته. مثلا ...

کاش یاد بگیرن بعضی ها اما فهموندنش سخته،بعد ازدواج اصلا یجور دیگه میشه.نمیگن اینا بزرگ شدن خودشون از پس کار خودشون برمیان.عین مدیر مدرسه فقط اصلاح میکنن و نظم یاد میدن.ادم خسته میشه 😔

مَن حَتی اَگه قَلبَمم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَم
صد در صد کار زن عموس چون پسر خونه مادرش نمیرفته همش میرفته خونه اونا برای غذا مگه زن عمو چه قد میتون ...

یکی تو گوش پسره خونده ک مامانت دعا میکنه تو غذات

.یعنی زن عموش گفته؟؟ من فک میکنم زنش باشه 

البته احتمالی هم هست زن عموش باشه

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋

اسی چرا اینقدر کندی

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
نه عزیزم اسم برادرشوهرم رضاست😂😂

عیب نداشت شمام یه پیشوند در کنار رضا میذاشتید ک فرق داشته باشن علیرضا محمدرضا و...

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫

لاقل تایپ صوتی کن

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
وای لعنتی ای چیه پروفت ترسیدم شب خوابش میبینم

شوخی میکنی😳 این تازه بهترینش بود بقیه رو نی نی یار تایید نکرد این فیلمو من ۱۲سالم بود دیدم یکبارم وقتی حامله بودم چطوری میترسین شماها آخه🤔

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
منم این احتمال رو دادم 

صد در صد کار عروسه.چون دیده مادره به شوهرش خیلی وابستس اونم این کارو کرده کنده بشه از مادر

مامانا استنداسم کودک درست میکنم واسه اتاق  بچه های گلتون اینم پیچ اینستامgallery_fantezijat خوشحال میشم یه سربزنی💕💐اینم کانال ایتام@estand_esm
شوخی میکنی😳 این تازه بهترینش بود بقیه رو نی نی یار تایید نکرد این فیلمو من ۱۲سالم بود دیدم یکبارم و ...

اره بخدا😂

من دیگه این چیزا و فیلما نمیترسونتم میرم واقعیا رو میبینم مثلا پیج سعید والکوور

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋
2706