2733
2734

نبردین باطلش کنین؟کار کی بود 

چرا باتل نکردین تا دوباره مادرت خوب بشه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چیکار کردین دائمی رفتن؟ به من گفته بودن طلسم و لباسی که طلسم شده بود هم تشریح کرد و درست بود ولی ...

من رفتم حرم حضرت عبدالعظیم بخش مشاوره مذهبیش 

بعد سه جلسه با خودم هر جلسه دوساعت صحبت کرد که مطمئن بشه توهم و خیال نیست بعد دوتا جلسه هم با کله خانواده گذاشت چون بچه ها هم  براشون پیش اومد ولی برا منو پسرم وضوحه زیادی داشت  پسرم به صورت یه انسان معمولی با لباسه عربی درحاله نماز دیدشون (اینجور که حاج اقا گفت اون قصد ازار نداشته دوتا بعد دریک ان قاطی شده )ولی اینی که من دیدم یه چیزه وحشتناک بود 

وحشتناک  چنان بهم لبخند میزد که تا مدتها هرکی  بهم لبخند میزن چهرش برام تداعی میشد 

بعداز دعای حرم میرنو میان  ولی خداروشکر تو تاپیکم هست بعد از اوردن دعا توخونه چه اتفاقی افتا د  بعده او ن  خیلی خیلی کم شد 

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
2731

یعنی چی تموم شد کاره کی بودآخرش مادرت چیکارکرد داداشت چی شد اسکلمون کردی

آدمی که تورو نصیحت میکنه درواقع داره باخودش درگذشته صحبت میکنه.  ‌.                 وزن 91قد159،،،هدف اول 80🔐هدف دوه 70🔐هدف سوم ،🤷نمیدونم حالا بذار ببینم به اینا برسم😂.  🌼  تاپیک لاغری بامدادخمار🌼
عیب نداشت شمام یه پیشوند در کنار رضا میذاشتید ک فرق داشته باشن علیرضا محمدرضا و...

مادرم همین نظرو داشت من دوس نداشتم ولی بعدش پشیمون شدم...اتفاقا این ۲تا اسمم مدنظرم بود...سر دومی ک سقط شد مادرشوهرم خیلی گریه کرد ۴تا نوه دختر داره دوس داشت نوه پسرم داشته باشه الان میریزن سرم آی پسر پسر میکنی...مادرشوهره دیگه...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

حداقل اینو از قبل تایپ میکردییی😭 

بچه ها این کاربری دست دو نفر هست💛توجه کنید نی نی یار منو لایک و ریپلای کرد بهم گفت عزیزم لطف داری به من حالا من دیگه عضو هیت مدیره سایت و دست راست نی نی یار شب هستم دست از پا خطا کنید یه تگ میکنم بچه های بالا بیان خدمتتون😎🗿
وای به قرآن چشمم بهش میوفته دوقلوهام‌تکون میخورن

😅😂🤣 وای خدا ...

من شبا تنهام شوهرم شبکاره همیشه حوصلم سر میره میخوام هیجان بدم به خودم یه فیلم ترسناک دان میکنم چراغهارو خاموش میکنم فقط نور گوشی یا تلویزیون باشه

میشینم به نگاه کردن اگه صداهای تو فیلم مثل همین جنگیر ترسناک باشه چه بهتر با هندزفری نگاه میکنم صداش بره تو مغزم😅😂

مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.  آدمهایی که روح بزرگی دارند... شعور بیشتری دارند وقلب مهربانتری✔                             
کی هست ترسناکه؟

یه پسره جریان و ماجراهای ترسناک رو پیگیری میکنه و کلیپای واقعی از ارواح و اینا تو هر کلیپش نشون میده..هر چیزی از ماورایی شیطان پرستی فراماسونری و هرچیز عجیبی رو درموردش حرف میزنه  و تحقیق میکنه کلیپشون نشون میده..خودشم کلیپ میسازه بههتر از فیلم ترسناک بخدا یبار خودش فیلم ساخت تو خونشون من تا اخر تن و بدنم میلرزید انگار واقعیه

من باید موفق شم چون سلیقه خیلی گرونی دارم💎💚♡♡♡مطمئنم خدا منو به آرزوهام میرسونه، چون اون خدای معجزه هاست:)💚💋

خب الان وضعیته داداشتو مامانت چطوریه

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 
اسی مامانت چطوره الان دعارو چیکار کردید باطلش کردید؟؟ 

الانکه خوبه بنده خدا ولی اثر فشار عصبی شدیدی که بهش وارد شد هنوزم همراهشه 😓دعایی که خواهرم پیدا کرد که بازش کردیم و باطل شد ولی طلسم رو نه نتونستیم باطل کنیم