2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسی ساعت یازده و ربع تاپیک رو زده و باورم نمیشه یک ساعت و نیمه توش پلاسم ببینم اخرش جریان چی بوده و کی اینکارو کرده لامصب بگو خلاص کنننن

بچه ها این کاربری دست دو نفر هست💛توجه کنید نی نی یار منو لایک و ریپلای کرد بهم گفت عزیزم لطف داری به من حالا من دیگه عضو هیت مدیره سایت و دست راست نی نی یار شب هستم دست از پا خطا کنید یه تگ میکنم بچه های بالا بیان خدمتتون😎🗿
2731
طلسم رو شکست واست یا نه؟؟

نمیدونم بعد اون قضیه ب چند ماه نرسید باردار شدم بچم ب دنیا اومد ولی دست از سرم برنداشتن چ بلاها ک سر بچم نیوردن...دومیو هم باردار شدم ک اون نموند برام...همین نموندنش یه داستان مفصله...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

خیلی برای مادرت ناراحت شدم...ولی متاسفانه وابستگی زیادش و رفتاراش باعث شد اینجوری فاصله بیفته. مثلا اینکه میگی دائم برای داداشم غذا درست میکرد، هر زنی دوست داره کارای خونشو خودش انجام بده شوهرش دست پخت اونو بخوره، حالا این یه مثال بود که از حرفات یادم مونده بود، در کل والدین باید اینو بدونن پسر و دختر که ازدواج میکنن دیگه خودشون یه خانواده مستقل هستن و نباید به بچه هاشون وابسته باشن چون اینطوری هم زندگی رو برای اونا سخت میکنن هم برای خودشون.

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
اره مقطعیه  ببین یدوره پشته هم میشه و زیاد یهو کم میشه  گوش شیطون کر  الان مدتهاس خ ...

خب چیکار کردین دائمی رفتن؟

به من گفته بودن طلسم و لباسی که طلسم شده بود هم تشریح کرد و درست بود ولی منو روحیمو داغون میکنن خیلی منزوی میشم ترسو میشم تو ارتباط ضعیف میشم به شدت و ارتباط چشمی برام سخت میشه ولی وقتس رفته بودن این حالتام خوب شد من حتی دیدم و صداشونو شنیدم و همینطور خانوادم اصلا توهم نبوده بنظرت چیکار کنم تجربه داری بهم بگی 

اسی کندی.پدرم دراومد تو تاپیکت

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 
نمیدونم بعد اون قضیه ب چند ماه نرسید باردار شدم بچم ب دنیا اومد ولی دست از سرم برنداشتن چ بلاها ک سر ...

چ بلایی کیا 

من زندگی ام را ،آینده ام را ، به خدایی سپردم که هیچ گاه ناامیدم نکرده است 💫
اسمش حتما رضاست نه؟!!!

نه عزیزم اسم برادرشوهرم رضاست😂😂

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
چه ربطی به زن‌عمو داره اخه

همیشه پای یک زن عمو در میان است 🗿

بچه ها این کاربری دست دو نفر هست💛توجه کنید نی نی یار منو لایک و ریپلای کرد بهم گفت عزیزم لطف داری به من حالا من دیگه عضو هیت مدیره سایت و دست راست نی نی یار شب هستم دست از پا خطا کنید یه تگ میکنم بچه های بالا بیان خدمتتون😎🗿