2737
2734
عنوان

الان چ غلطی کنم 😐 آبروم رفتتتتت 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 39 پست
😐😐😐😐بزن نت خو ی آهنگ تتلو رو گوش کن پره‌ 😐

نه دوج ندالم کلا، بدم میاد آخه میگی فحش میده، حالا باز هایده بود یچیزی😍😍😍😍😬😬😬😬😬😆😆😆😆😆

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
نه دوج ندالم کلا، بدم میاد آخه میگی فحش میده، حالا باز هایده بود یچیزی😍😍😍😍😬😬😬😬😬😆😆😆😆😆

هایده هم عشقه با صدای بهشتیش 🥺🤩🤧

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ول کن 

دیگه معلمت نیست که بخوای باهاش چشم تو چشم شی هرروز😂

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
ببین الفاظ واقعا بدددد و باز 😐 فک میکنم ک اینا رو ی خانوم ۴۵ ساله اونم دبیرم شنیده باورم نمیشه 😐

ی سوال شارجیه ؟ 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2740

اینا همش میشه خاطرات بامزه ای که در آینده بهش می‌خندی 

برای هممون به انواع مختلف پیش اومده

ولی من فقط می‌خوام بگم که حیف گوش ها و روانمون نیست که با اصواتی پر بشه که خودتون دارید میگید تماماً پر از الفاظ بی معنی و رکیک هست؟ 

حیف روحمون نیست که به جای تغذیه شدن با مطالعه و شنیدن مطالب درخور شخصیت و روانمون که مارو ارتقاع میده؛ با این چیزها نابود شه؟🌺🍃🌺

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy