2752
2734
عنوان

الان چ غلطی کنم 😐 آبروم رفتتتتت 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 39 پست
😐😐😐😐بزن نت خو ی آهنگ تتلو رو گوش کن پره‌ 😐

نه دوج ندالم کلا، بدم میاد آخه میگی فحش میده، حالا باز هایده بود یچیزی😍😍😍😍😬😬😬😬😬😆😆😆😆😆

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
نه دوج ندالم کلا، بدم میاد آخه میگی فحش میده، حالا باز هایده بود یچیزی😍😍😍😍😬😬😬😬😬😆😆😆😆😆

هایده هم عشقه با صدای بهشتیش 🥺🤩🤧

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

ول کن 

دیگه معلمت نیست که بخوای باهاش چشم تو چشم شی هرروز😂

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
ببین الفاظ واقعا بدددد و باز 😐 فک میکنم ک اینا رو ی خانوم ۴۵ ساله اونم دبیرم شنیده باورم نمیشه 😐

ی سوال شارجیه ؟ 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

اینا همش میشه خاطرات بامزه ای که در آینده بهش می‌خندی 

برای هممون به انواع مختلف پیش اومده

ولی من فقط می‌خوام بگم که حیف گوش ها و روانمون نیست که با اصواتی پر بشه که خودتون دارید میگید تماماً پر از الفاظ بی معنی و رکیک هست؟ 

حیف روحمون نیست که به جای تغذیه شدن با مطالعه و شنیدن مطالب درخور شخصیت و روانمون که مارو ارتقاع میده؛ با این چیزها نابود شه؟🌺🍃🌺

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy