2752
2734
عنوان

الان چ غلطی کنم 😐 آبروم رفتتتتت 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آخ آخ منم اینجوری شدم ولی پیش بابام بودم بعد گرفت همه اهنگای داشته و نداشتمو پاک کرد

من آدم‌مغروری نیسم ولی اونقدر غرور دارم که حتی اگه کشته مرده یه نفر باشم اما بدونم حسی بهم‌ نداره یا دلش جای دیگس،دیگه سمتش نمیرم!                                                                 یه جایی خوندم نوشته بود :اگه میتونستی ذهنمو بخونی اشک میریختی، چون بعدش متوجه میشدی چقدر برام ارزش داری ")            - خاستم بگم  خیلی قشنگ نوشته بود..🚶🏿‍♂️                                  وصله نمی شود دگر ، این دو هزار و یک ترک :)💔🖤ببینید-واسه-کی-داشتم-خودمو-پر-پر-میکردماسکرین
نه پارسال بود اما خب دیگ  الان چ فکری می‌کنه ...😐😕

مقصر دبیرته

اگه خوب درس میداد ، شاگرداش تتلو گوش نمیدادن 😂😂

بیا طلبکارتم کردم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
خو چرا اهنگی که توش فحش رکیک‌میدن گوش میدید اخه که اگه کسی بفهمه خجالت میکشید؟!!

بابا خب تتلو حق میگه اما دیگه با فحش دیگ .

نمیشه پیش هر کسی گوش داد چه برسه دبیر چهل و پنج ساله ات منم این آهنگش رو تازه دان کرده بودم نمی دونستم چیه خیر سرم میخواستم ببینم چطوره 😭

ستاد مبارزه با عقاید کهنه😐❌

فك كنم بدونم كدومو ميگي

و اگه اون باشه واقعا آبروت رفته😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤