2752
2734
عنوان

همه تاپیک زگیل میزنن😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2434 بازدید | 147 پست
واي مربي ميگفت شيرجه بزنين ميزدم اب ميرفت تو خلقم حالم بد میشد لامصب  میگم وقتی جیش اینا میکنن ...

نه بابا اسید معده انقدر قویه همه چی رو نابود میکنه من خودم خیلی آب استخر خوردم یادم نمیاد مریض شده باشم تو خونه هم معمولا آخرین نفرم که مریض میشم به نظرم چندتا میکروب برای بدن خوبه پاستوریزه موندن آدم قوی نمیکنه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به این فکر میکنم که آب جیش داره بعد بره تو دهنم وا ووییییییییییی کهیر. زدم

😂😂😂 حالا زیاد بهش فکر نکن حساس تر میشی

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
بوسه چطور؟ البته مطمن نیستم طرف مقابل این مشکلو داشته باشه واسه پیشگیری دارم میپرسم

طرف زگیل دهانی داشته باشه وبوسه عمیق بشه و بزاق دهان و این داستانها پیش بیاد،بله امکانش انتقال هست.

از دهانی و راب... اره ولی بقیه چیزا دروغه اینکه از حوله کثیف و..بگیری چون ویروسش تا چند لحظه از بین می‌ره اونقدر موندگار نیست ک از حوله کثیف انتقال پیدا کنه اینارو گفتن آدمای خیانتکار رو توجیه کنن

ثوصیثه صوثیص
2706